بیاتومگ – کمپانی دیزنی سومین تریلر رسمی از انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 (خرابکاری های رالف در اینترنت: رالف خرابکار ۲) را منتشر کرده که در زیر می‌توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این انیمیشن، دنباله‎ای مورد انتظار برای انیمیشن Wreck-It Ralph (رالف خرابکار) سال ۲۰۱۲ است.

علاوه بر انتشار این تریلر، تصویری از این فیلم منتشر شده که شاهدخت‌های کمپانی دیزنی را نشان می‌دهد که در لباس‌های راحتی و مدرن دورهم نشسته‌اند. اخیرا، گل گدات آشکار کرده بود که صداپیشگی کاراکتری به نام شنک را در این فیلم برعهده دارد. کاراکتر شنک را نیز می‌توان در این تریلر مشاهده نمود. کاراکتر شنک که تصویرش را در بالا مشاهده می‌نمایید، یک راننده سرسخت و بااستعداد در درون بازی آنلاین مسابقه‌ای دشوار و مشکلی به نام اسلاوتر ریس می‌باشد.

انیمیشن رالف خرابکار ۲ با صداپیشگی جان سی رایلی، سارا سیلورمن، کریستن بل، مندی مور، الن تادیک، کلی مک دونالد، ایدینا منزل، آولیل کراوالهو، آنتونی دنیلز، تراجی پ هنسون، جیمز کوردون، مینگ-نا ون، جین لینچ، جک مک برایر، آنیکا نونی رز، آیرین بدارد، ربکا ویسوکی، پیج اوهارا، جودی بنسون و جنیفر هیل می‎باشد. فیلمنامه این انیمیشن را جیم ریردون، فیل جانستون و پاملا ریبون قلم زده‎اند و کارگردانی آن را فیل جانستون و ریچ مور برعهده دارند و قرار است در تاریخ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ (۲۱ نوامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده نقره‌ای به اکران دربیاید.

خلاصه داستان رسمی این انیمیشن بدین شرح می‌باشد:

“در این انیمیشن، رالف دنیای بازی ویدیویی لیتواک را پشت سر می‌گذارد و وارد دنیای ناشناخته، گسترده و هیجان‌انگیز اینترنت می‌شود، دنیایی که ممکن است از خرابکاری‌های رالف جان سالم به در نبرد. شرور بازی ویدیویی رالف و رفیق نامتجانسش، ونلوپ وان شوییتز، باید با سفر به شبکه گسترده جهانی برای پیدا کردن بخشی جایگزین برای نجات بازی ویدیویی ونلوپ، همه چیز را به خطر بیاندازند. در طی مسیرشان، رالف و ونلوپ به شهروندان اینترنت برای عبور از مسیرشان اعتماد می‌کنند.”

تریلر انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 (رالف اینترنت را خراب می‌کند: رالف خرابکار ۲)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

تصویر انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 (رالف اینترنت را خراب می‌کند: رالف خرابکار ۲)

انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 (رالف اینترنت را خراب می‌کند: رالف خرابکار ۲)
انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 (رالف اینترنت را خراب می‌کند: رالف خرابکار ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *