بیاتومگ – کمپانی سونی تصویری تازه از انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به درون دنیای عنکبوتی) منتشر کرده که در آن، می‌توان شاهد پیتر پارکر/مرد عنکبوتی بود. در زیر می‎توانید این تصویر را مشاهده نمایید. دیدن پیتر پارکر در یک فیلم مرد عنکبوتی ممکن است چندان خاص نباشد اما با این حال، انیمیشن سفر به درون دنیای عنکبوتی بر محوریت چندین نسخه متفاوت از مرد عنکبوتی شامل مایلز مورالس، اسپایدر-گوئن و اسپایدر-هم می‎باشد.

اکنون که کمپانی سونی حقوق مرد عنکبوتی را به طور مشترک با کمپانی مارول در دست دارد، به طور فزاینده‎ای در حال گسترش دنیای مرد عنکبوتی بر روی پرده سینماها می‎باشد. مرد عنکبوتی نهایی ملقب به مایلز قرار است برای اولین بار با انیمیشن سفر به درون دنیای عنکبوتی، بر روی پرده سینماها دیده شود. این انیمیشن به کارگردانی پیتر رمزی، باب پرشیچتی و رادنی راتمن می‎باشد و فیلمنامه آن را نیز فیل لرد قلم زده است.

مایلز با صداپیشگی شیمیک مور، یک نوجوان آمریکای لاتین است که در کتاب‎های کمیکی به نام Ultimate (نهایی)، به دنبال مرگ پیتر پارکر، به طور تمام وقت، خرقه مرد عنکبوتی را بر تن می‎کند. این انیمیشن همان داستان پس‎زمینه مرسوم مایلز را بازگو خواهد کرد. انیمیشن مرد عنکبوتی: سفر به درون دنیای عنکبوتی قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ (۱۴ دسامبر ۲۰۱۸) اکران شود.

تصویر انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به درون دنیای عنکبوتی)

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به درون دنیای عنکبوتی)
انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به درون دنیای عنکبوتی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *