خانه آخرین خبرها اد اسکرین در فیلم Midway (میدوی) بازی خواهد کرد

اد اسکرین در فیلم Midway (میدوی) بازی خواهد کرد

۰

بیاتومگ – اد اسکرین، بازیگر فیلم Deadpool (ددپول)، به جمع بازیگران فیلم Midway (میدوی) اضافه شد. این فیلم اکشن به کارگردانی رونالد امریک می‎باشد و براساس نبرد دریایی محوری در جنگ جهانی دوم است. فیلمنامه فیلم میدوی را وس توک قلم زده است.

فیلم میدوی در مورد یکی از کلیدی‎ترین نبرد‎های جنگ جهانی دوم است، نبردی که در آن، نیروهای ژاپنی و آمریکایی در جزیره دورافتاده میدوی در اقیانوس آرام با یکدیگر برخورد کردند. شش ماه پس از حمله به بندرگاه پیرل، نیروی دریایی ژاپن قصد داشت تا ضربه‎ای قاطعانه به ناوگان دریایی آمریکا وارد نماید اما آمریکایی‎ها قبلا از برنامه ژاپنی‎ها باخبر شده بودند و می‎دانستند که دشمن در راه است. نبرد متعاقب، ضربه‎ای فلج‎کننده به نیروی دریایی ژاپن وارد نمود و آنها هرگز از آن شکست گیج‎کننده بهبود نیافتند.

رونالد امریک
رونالد امریک

هنوز نقشی که اد اسکرین در این فیلم بازی خواهد کرد، مشخص نشده است. دیگر بازیگرانی که حضورشان در این فیلم تایید شده شامل وودی هارلسون، لوک ایوانز، مندی مور و پاتریک ویلسون می‌باشد. در فیلم میدوی، لوک ایوانز نقش ناوبان سوم وید مک‎کلاسکی، یک خلبان نیروی دریایی آمریکا را ایفا می‎کند که نقشی محوری و مهم در نبرد داشته و در نهایت، به خاطر اعمال خود نشان شجاعت “نیوی کراس” را نیز دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *