بیاتومگ – در جدیدترین تصویری که برای فیلم Mary Poppins Returns (مری پاپینز باز می‎گردد) منتشر شده، امیلی بلانت در حال رقص و آواز در خیابان‌های شهر لندن می‌باشد. تهیه‌کنندگی و کارگردانی این فیلم را راب مارشال برعهده دارد. فیلمنامه فیلم را نیز دیوید مگی، نویسنده فیلمنامه فیلم Finding Neverland (در جستجوی ناکجاآباد) قلم زده است.

نسخه اول این فیلم در سال ۱۹۶۴ با بازی جولی اندروز تولید و اکران شده است. فیلم مری پاپینز باز می‎گردد، با بازی امیلی بلانت، لین-مانوئل میراندا، بن ویشا، امیلی مورتیمر، جولی والترز، کالین فرث و مریل استریپ است. این فیلم برای اکران در تاریخ سه‌شنبه ۱۹ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۸ آذر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.

اتفاقات فیلم مری پاپینز حدود ۲۵ سال پس از اتفاقات فیلم اول و بعد از دروان رکود اقتصادی لندن رخ می‎دهد. مایکل و جین بعد از سالها بزرگ شده‎اند. مایکل به همراه سه فرزند خود و خدمتکارشان در چری تری لین زندگی می‎کند. بعد از مشکلاتی که برای مایکل ایجاد می‎شود، یک پرستار بچه به نام مری پاپینز دوباره به خانواده بنکس باز می‌گردد تا با استفاده از مهارت‌های جادویی خود، شادی از دست رفته این خانواده را به آنها برگرداند.

تصویر فیلم Mary Poppins Returns (مری پاپینز باز می‎گردد)

فیلم Mary Poppins Returns (مری پاپینز باز می‎گردد)
فیلم Mary Poppins Returns (مری پاپینز باز می‎گردد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *