بیاتومگ – کمپانی آمازون استودیو تریلری برای فصل ۲ سریال The Marvelous Mrs. Maisel (خانم مایسل شگفت‎انگیز) منتشر کرده است. این تریلر را در زیر می‌توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این سریال بر روی زن خانه‎داری در جزیره منهتن نیویورک تمرکز دارد که تصمیم می‌گیرد تا یک استندآپ کمدین شود.

فصل اول این سریال که در سال ۲۰۱۷ پخش شد، با بازی ریچل بروسناهان در نقش کاراکتر اصلی می‎باشد که پس از جدایی و از هم پاشیدن ازدواجش، دچار بحران وجودی شده است. اتفاقات سریال در سال ۱۹۵۸ رخ می‎دهد و فصل اول آن دارای هشت قسمت بود. در کنار بروسناهان در نقش میج مایسل، دیگر بازیگران سریال شامل مایکل زیگن در نقش همسر میج، الکس بورستاین در نقش مدیر برنامه او و لوک کربی در نقش بروس می‎باشد.

زکری لی‎وای قرار است در فصل دوم سریال خانم مایسل شگفت‎انگیز، نقش یک دکتر ایده‎پرداز از منهتن نیویورک را بازی کند که به طور ناگهانی سر از دنیای مایسل/وایزمن درمی‎آید. گرچه هنوز آمازون استودیو تاریخی برای شروع پخش فصل دوم سریال خانم مایسل شگفت‎انگیز اعلام نکرده اما قبلا از تمدید این سریال برای فصل سوم خبر داده بود. فصل اول سریال دارای هشت قسمت بود اما انتظار می‎رود که فصل‎های دوم و سوم آن در قالب ۱۰ قسمتی عرضه شوند.

تریلر فصل ۲ سریال The Marvelous Mrs. Maisel (خانم مایسل شگفت‎انگیز)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *