بیاتومگ – اولین تصویر رسمی از فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون) منتشر شده که ویل فرل در نقش شرلوک هولمز و جان سی رایلی در نقش جان اچ واتسون را به نمایش می‌گذارد. در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید. گرچه جزییات مربوط به داستان این فیلم هنوز اعلام نشده اما این فیلم، یک برداشت کمدی از داستان‌های کاراگاه اسطوره شرلوک هولمز خلق شده توسط سر آرتور کونن دویل خواهد بود.

گرچه طرفداران از همکاری ویل فرل و جان سی رایلی در فیلم‌های کمدی بسیار استقبال می‌کنند اما آنها قبلا تنها در دو فیلم یعنی فیلم Step Brothers (برادران ناتنی) در سال ۲۰۰۸ و فیلم Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (شب‌های تالادگا : به یاد ریکی بابی) در سال ۲۰۰۶ با یکدیگر هم بازی بوده‌اند.

دیگر بازیگران فیلم هولمز و واتسون شامل رالف فاینس در نقش موریارتی، کلی مک دونالد در نقش خانم هادسون، هیو لاری و ربکا هال است. این فیلم به کارگردانی ایتان کوهن می‌باشد. فیلم هولمز و واتسون برای اکران در تاریخ روز جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۸) برنامه ریزی شده است. در این تصویر، فرل و رایلی لباس‌هایی از قرن ۱۹ میلادی بر تن کرده‌اند و فرل نیز کلاه مشهور شرلوک را پوشیده و در حال کشیدن چپق است.

تصویر فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون)

جان سی رایلی و ویل فرل - فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون)
جان سی رایلی و ویل فرل – فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *