خانه آخرین خبرها نیل مک‎دوناف و آدام پالی به فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) پیوستند

نیل مک‎دوناف و آدام پالی به فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) پیوستند

۰
نیل مک‌دوناف و آدام پالی - فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت)

بیاتومگ – نیل مک‎دوناف و آدام پالی برای نقش‌آفرینی در فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) انتخاب شده‌اند. کمپانی پارامونت مسئولیت ساخت این فیلم اکشن-زنده از یکی از بزرگترین کاراکترهای سِگا که هرگز قبلا دیده نشده را برعهده دارد. در حال حاضر، فیلمبرداری این فیلم در جریان می‎باشد.

در فیلم سونیک خارپشت، جیمز مارسدن نقش اصلی انسانی فیلم را بازی می‌کند و بن شوارتز عهده‌دار صداپیشگی کاراکتر سونیک است. مارسدن قرار است نقش یک پلیس را بازی کند که با سونیک دوست می‌شود. شوارتز تنها وظیفه صداپیشگی را برعهده دارد و کاراکتر سونیک با پرده سبز و سی‌جی‌آی ساخته خواهد شد. شوارتز با صداپیشگی ناآشنا نیست اما صداپیشگی چنین کاراکتر نمادینی، برای او یک سطح تازه است.

فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت)
فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت)

بنابر گزارش‎ها، پالی قرار است نقش یک افسر پلیس دیگر را در کنار مارسدن ایفا نماید و این در حالی است که نقشی که توسط مک‌دوناف ایفا می‌شود، همچنان نامشخص باقی مانده است. این دو بازیگر قبلا تجربه‌های جداگانه در دنیای سینمایی مارول داشته‌اند. جیم کری در این فیلم قرار است نقش شخصیت منفی یعنی دکتر روبوتنیک را به تصویر بکشد. این نقش، اولین حضور وی پس از چندین سال در یک فیلم بلاک‌باستری و پربودجه می‎باشد.

تیکا سامپتر نیز قرار است نقش زن اصلی فیلم را ایفا نماید. کارگردان فیلم Deadpool (ددپول)، تیم میلر، یکی از تهیه‎کنندگان فیلم می‎باشد و کارگردانی پروژه نیز در دستان جف فاولر است. فیلم سونیک خارپشت برای اکران در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برنامه‎ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *