بیاتومگ – امسال سالی عالی برای فیلم های ترسناک بود. فیلم های ترسناک بسیار خوبی در ۲۰۱۶ اکران شدند، که هر کدام داستان جذاب و جالبی داشتند و باعث جذب مخاطبان شدند، نمونه ی بارز آن فیلم The Conjuring 2 با بازی پاتریک ویلسون بود، که بیش از ۳۰۰ میلیون دلار فروش داشت. اگر از اینگونه فیلم ها ترسی ندارید، لیست برترین فیلم های ترسناک ۲۰۱۶ به شرح زیر است:

۱ – فیلم The Witch

The Witch
The Witch

انگلیس جدید سال ۱۶۳۰: ویلیام و کاترین سعی در زندگی با پیروی از مسیحیت دارند، آن ها به همراه چهار فرزند خود در یک منطقه ی وحشی سکونت داشتند. زمانی که فرزند پنجم به دنیا آمد او بطور مرموزی ناپدید شد و تمام محصولات آن ها از بین رفت، خانواده دور هم جمع شدند و فهمیدند که جادوگر و این اتفاقات ریشه در گناهان آنها دارد و باید، از انجام گناه پرهیز کنند و دعا بخوانند.

۲ – فیلم Hush

Hush
Hush

یک نویسنده ناشنوا، که از کار بازنشست شده است. او در حالی که به یک جنگل می رود تا زندگی راحت و تنهایی را تجربه کند، اما با یک قاتل نقاب دار مواجه می شود.

۳ – فیلم The Shallows

The Shallows
The Shallows

در فیلم The Shallows وقتی نانسی در ساحل مشغول گشت وگذار است، او خود را در محدوده ی تغذیه یک کوسه ی سفید بزرگ می بیند، اگر چه نانسی ۱۸۰ متر بیشتر از ساحل فاصله ندارد، اما او باید از تمام توان و فکرش برای نجات از این وضعیت استفاده کند.

۴ – فیلم Green Room

Green Room
Green Room

یک گروه سرگردان در شمال غرب اقیانوس آرام وارد یک ماجرای وحشتناک و خشن می شوند. یک باند خلافکار قصد کشتن تمام آن ها را دارد، چون آن ها تنها شاهدان کارهای این گنگسترها بوده اند.

۵ – فیلم ۱۰Cloverfield Lane 

10Cloverfield Lane
۱۰Cloverfield Lane

بعد از ترک نامزدش، میچله درگیر یک تصادف می شود. او پی می برد که باید یک پناهگاه زیرزمینی را با هاوارد و اِمِت شریک شود. هارواد و امت به او می گویند که او از یک رویداد آخر زمانی نجات پیدا کرده است یا شاید هم قرار است این کار فقط برای محک زدن شخصیت و اراده ی او باشد.

۶ – فیلم The Invitation

The Invitation
The Invitation

ویل و اِدِن یک زوج دوست داشتنی هستند، بعد از یک حادثه که برای فرزندشان رخ می دهد، ادن ناپدید می شود، دو سال بعد، او با همسر جدیدش برمی گردد، و به عنوان یک فرد جدید دوست دارد تا با همسر سابقش و کسانی که آنها را ترک کرده است، دوباره با آنها آشتی کند. در طول مهمانی که آنها با هم دارند، معلوم می شود، ادن و دوستان جدیدش فکر های مرموز و وحشتناکی در سر دارند.

۷ – فیلم Lights Out

Lights Out
Lights Out

مردی به نام پُل که در حال کار است، توسط یک نهاد ابرطبیعی به قتل می رسد، زمانی که مارتین فرزند او نیز با وحشت از چنین اتفاقی زندگی می کند، مادر ش سوفی با او در مورد یک موجود خیالی در سایه های اتاق به نام دیانا صحبت می کند. این باعث می شود که مارتین دیگر شب ها نخوابد. خواهر بزرگتر او ربکا که به تنهایی زندگی می کند، مارتین را به خانه می برد و از تجربه ی خودش در مورد چنین اتفاقی در گذشته صحبت می کند. سوفی و دوستش بِرِت درباره ی ارتباط سوفی و دیانا تحقیق می کنند. و می فهمند که آنها در گذشته رابطه ی ترسناکی با هم داشته اند.

۸ – فیلم The Neon Demon

The Neon Demon
The Neon Demon

جسی دختر ۱۶ ساله ای است، که برای اینکه در زمینه ی مدلینگ موفق شود به لس آنجلس می رود. یک عکاس به نام دِین عکس هایی از جسی برای نمونه کار او می گیرد. بهترین دوستان او جیجی، راب و سارا هستند. توسط یک عکاس حرفه ای به جسی پیشنهاد استفاده از چیزی می شود، که باعث موفقیت او در کارش خواهد شد، جسی به سمت این پیشنهاد جذب می شود، اما دوستانش اطمینانی از صحت این پیشنهاد ندارند.

۹ – فیلم The Conjuring 2

The Conjuring 2
The Conjuring 2

در سال ۱۹۷۷، محققان امور ماورائی اِد و لورین وارن، به لندن سفر می کنند، جایی که یک مادر تنها به نام پِجی هودسون، معتقد است که چیزهای شیطانی در خانه ی او وجود دارد. زمانی که در دختر کوچک پجی نشانه های شیطانی آشکار می شود، اد و لورین تلاش می کنند تا این دختر را نجات دهند.

۱۰ – فیلم Don’t Breathe

Don’t Breathe
Don’t Breathe

راکی یک زن جوان است، که تمایل به زندگی بهتری برای خود و خواهرش دارد. آنها برای رسیدن به این هدف در دزدی از یک پیرمرد کور، همراه دوستانشان مانی و الکس شرکت می کنند. اما وقتی با آن مرد روبرو می شوند، می فهمند که او بی رحم تر از چیزی است که آنها فکر می کردند، و آنها باید قبل از اینکه به قربانیان جدیدی برای پیرمرد شوند، از آنجا فرار کنند.

۱۱ – فیلم The Wailing

The Wailing
The Wailing

یک غریبه وارد یک روستای کوچک می شود و بعد از ورود او یک بیماری عجیب در کل روستا پخش می شود. در این حین یک پلیس برای حل این مشکل و مداوای دختر خود، وارد کار می شود.

۱۲ – فیلم Ouija: Origin of Evil

Ouija: Origin of Evil
Ouija: Origin of Evil

در سال ۱۹۷۶ در لس انجلس یک مادر بیوه و دو دخترش تصمیم میگیرند در نشستی یک سری ترفند برای تقویت کسب و کار خود انجام دهند، اما آنها با این کار به طور ناخواسته پای شیطان را به خانه ی خود باز می کنند. و این زمانی بد تر می شود که آن موجود شیطانی وجود یکی از دخترهای خانواده را در بر میگیرد.

یک دیدگاه

  1. فیلم ایرانی

    ۷ خرداد, ۱۳۹۷ در ۰۹:۲۶

    Appreciate this post. Let me try it out.

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *