بیاتومگ – دومین تریلر رسمی برای فیلم The Happytime Murders (قتل‌های هپی‌تایم) منتشر شده که در زیر می‌توانید با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. این تریلر نیز همانند تریلر و تیزرهای قبلی، زیاد وارد داستان و طرح فیلم نمی‌شود و در عوض، ترجیح می‌دهد تا تمرکز را بر روی واکنش‌های کاربران توییتر به اولین تریلر منتشر شده برای فیلم قرار دهد.

فیلمنامه فیلم قتل‌های هپی‌تایم را تاد برگر و دی آستین رابرتسون قلم زده‌اند. اتفاقات این فیلم در یک واقعیت متناوب رخ می‌دهد که در آن، انسان‌ها و عروسک‌ها در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. زمانی که قاتلی سریال شروع به هدف قرار دادن بازیگران سابق یک برنامه کودک محبوب از دهه ۸۰ میلادی به نام The Happytime Gang (گروه هپی‌تایم) می‌کند، این به یک عروسک به نام پای فیل فیلیپس با صداپیشگی بیل بارتا بستگی دارد تا قبل از اینکه این قاتل سریالی، بازیگر انسانی این برنامه و دوست‎دخترش به نام جنی با بازی الیزابت بنکس را به قتل برساند، جلوی او را بگیرد. هرچند، به منظور انجام این کار، او باید بار دیگر با همکار سابق خود به نام کاراگاه کانی ادواردز با بازی ملیسا مک‌کارتی همکاری نماید.

این فیلم کمدی و عروسکی قرار است تقریبا دو هفته دیگر به اکران دربیاید و اکنون، کمپانی اس‌تی‌ایکس دومین تریلر را برای آن منتشر کرده است. کارگردانی فیلم قتل‌های هپی‌تایم نیز در دستان برایان هنسون می‌باشد. فیلم قتل‌های هپی‌تایم قرار است در تاریخ جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ (۲۴ آگوست ۲۰۱۸) بر روی پرده سنیماها اکران شود.

تریلر فیلم The Happytime Murders (قتل‌های هپی‌تایم)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *