بیاتومگ – در جدیدترین تصویر منتشر شده برای فیلم John Wick 3: Parabellum (جان ویک ۳: پارابلوم)، می‎توان روبه‎رو شدن وینستون با بازی ایان مک‌شین و باوری کینگ با بازی لورنس فیشبرن را مشاهده کرد. قبلا حضور مک‌شین و فیشبرن در جمع بازیگران فیلم جان ویک ۳ تایید شده بود اما این تصویر، مدرکی از آن است که کاراکترهای این دو در نقطه‌ای از فیلم با یکدیگر رودررو می‌شوند.

دیگر بازیگران فیلم جان ویک ۳ شامل هلی بری، آنجلیکا هیوستون، آسیا کیت دیلون، مارک داکاسکوس و جیسون مانتزوکاس می‌باشد. هیوستون نقش مدیر های‌تیبل و دیلون نقش قاضی را بازی خواهد کرد. داکاسکوس نیز نقش آدمکشی به نام زیرو را ایفا خواهد نمود و مانتزوکاس نیز نقش آدمکش دیگری به نام تیک تاک من را به تصویر خواهد کشید. علاوه بر این، یایان روهیان و سیسپ عارف رحمان، در نقش آدمکش‎های حرفه‎ای و همچنین بازیگر تایگر هو چن به این فیلم پیوسته‎اند.

وینستون در فیلم دوم جان ویک، پس از آنکه جان قوانین هتل کانتیننتال را شکست، از به قتل رساندن او خودداری کرد و در عوض، فرصتی یک ساعته به او داد و پس از آن نیز قراردادی ۱۴ میلیون دلاری برای زندگی جان به اجرا گذاشت. از سوی دیگر، باوری کینگ گرچه گذشته خوبی با جان ندارد اما در اتفاقات فیلم دوم به او مدیون شد، پس می‌توان انتظار تقابل وینستون و باوری کینگ را داشت. فیلم جان ویک ۳ قرار است در تاریخ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۷ می ۲۰۱۹) بر روی پرده نقره‎ای اکران شود.

تصویر فیلم John Wick 3: Parabellum (جان ویک ۳: پارابلوم)

فیلم John Wick 3: Parabellum (جان ویک 3: پارابلوم)
فیلم John Wick 3: Parabellum (جان ویک ۳: پارابلوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *