خانه آخرین خبرها مایک مو بازیگر نقش بروس لی در فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) شد

مایک مو بازیگر نقش بروس لی در فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) شد

۰
مایک مو - سریال Inhumans (ناانسان‌ها)

بیاتومگ – مایک مو قرار است در فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) به کارگردانی و نویسندگی کوئنتین تارانتینو، نقش اسطوره هنرهای رزمی بروس لی را به تصویر بکشد. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

بازیگرانی که حضورشان در این فیلم تایید شده شامل لئوناردو دی کاپریو در نقش بازیگر ریک دالتون که همسایه بازیگر شاروت تیت بوده، برد پیت در نقش بدل دالتون به نام کلیف بوت، مارگو رابی در نقش بازیگر شارون تیت، دیمین لوئیس در نقش بازیگر استیو مک‎کویین، داکوتا فانینگ در نقش یکی از اعضای خانواده منسون به نام لینت فرام ملقب به اسکوییکی، امیلی هیرش در نقش چهرپردازی به نام جی سبرینگ، لوک پری در نقش اسکاتی لنسر، کلیفتون کالینز جونیور در نقش ارنستو، کیت جفرسون در نقش کیت، نیکولاس هموند در نقش کارگردان سم وانامیکر و آل پاچینو در نقش مدیر برنامه بازیگر ریک دالتون به نام ماروین شوارتز می‎باشد. دیگر بازیگران نیز برت رینولدز، تیم راث، کرت راسل و مایکل مدسون هستند.

بروس لی - فیلم Enter The Dragon (اژدها وارد می‌شود)
بروس لی – فیلم Enter The Dragon (اژدها وارد می‌شود)

اتفاقات فیلم روزی روزگاری در هالیوود در سال ۱۹۶۹ رخ می‌دهد که در آن، چهار قتل در هالیوود صورت می‎گیرد که یکی از آنها بازیگر شناخته‎ شده‎ای به نام شارون تیت می‎باشد. این قتل‎ها به دست پیروان جنایتکاری به نام چارلز منسون صورت گرفته بود. منسون، در اواخر دهه ۶۰ میلادی یک فرقه تشکیل داد که به نام خانواده منسون شناخته می‎شد. این فیلم بر محوریت کاراکتر ریک دالتون و بدلش به نام کلیف بوت می‌باشد که به دنبال آن هستند تا در صنعت سینما بار دیگر نام و آوازه‌ای برای خود بیابند.

ایفای نقش بروس لی در این فیلم توسط مایک مو کاملا به جا و مناسب است چراکه او بارها از طریق ویدیوهایی، از احترام و تکریم خود نسبت به بروس لی گفته بود. آنچه که بروس لی را به داستان فیلم روزی روزگاری در هالیوود مرتبط می‌کند، این است که او در فیلم The Wrecking Crew 1968 (خدمه مخرب) یک طراح مبارزه بوده است، فیلمی که با بازی شارون تیت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *