خانه آخرین خبرها اولین جزییات از فیلم Rambo: Last Blood (رمبو: آخرین خون) مشخص شد

اولین جزییات از فیلم Rambo: Last Blood (رمبو: آخرین خون) مشخص شد

۰
فیلم Rambo 2008 (رمبو)

بیاتومگ – اولین جزییات از داستان و کاراکترهای فیلم Rambo: Last Blood (رمبو: آخرین خون)، پنجمین فیلم در این مجموعه فیلم اکشن، مشخص شده است. این فیلم دنباله پیش‌رو که آخرین فیلم در این مجموعه فرض می‌شود، دنباله اتفاقات فیلم Rambo 2008 (رمبو) را در پیش خواهد گرفت و این کاراکتر جنگ‌دیده را پس مدت‌ها به روی پرده سینماها بازخواهد گرداند.

بازیگر این مجموعه یعنی سیلور استالونه برای حدود یک دهه است که در حال اشاره به تولید این فیلم می‌باشد و حالا به نظر می‌رسد که فرایند انتخاب بازیگران برای آن در نهایت آغاز شده است. در فیلم قبلی رمبو، این کهنه‌سرباز جنگ ویتنام در حال زندگی کردن در تایلند بود. گروهی از مسیحیان کمک‌کننده به کارگران، قایق او را کرایه می‌کنند تا آنها را به برمه برساند، کشوری که گرفتار جنگی طولانی و ده‌ها ساله است. در نهایت، رمبو بار دیگر از روش‌های معمول خود استفاده می‌کند تا آنها را نجات دهد. در پایان، او به مزرعه خانوادگی‌اش در آمریکا بازمی‌گردد.

فیلم Rambo 2008 (رمبو)
فیلم Rambo 2008 (رمبو)

بنابر گزارش‌ها، در فیلم رمبو ۵، این کاراکتر در مقابل گروهی از قاچاقچیان انسان قرار می‌گیرد که در خارج از کشور مکزیک عملیات انجام می‌دهند. انتخاب بازیگران برای این فیلم همچنان در جریان است. کاراکترهای جدید این فیلم شامل رابرت سیدل، یک آمریکایی که در تشکیلات جرم و جنایت دست دارد؛ هیوگو، یک مامور سطح پایین؛ ویکتور، یک تبهکار حسابگر؛ و گابریل، یک زن مکزیکی است.

جزییات داستان فیلم رمبو: آخرین خون بدین شرح است:

“رمبو پس از اینکه بیش از ده‌ها سال را خارج از کشور بوده، به مزرعه خانوادگی‌اش در آریزونا می‌آید تا یک زندگی آرام و خوش را بگذراند اما در نهایت، او با یک روزنامه‌نگار همکاری می‌کند تا رد گروهی از دختران محلی را بگیرند و آنها را نجات دهند، دخترانی که توسط یک قاچاقچی مکزیکی انسان به منظور روابط جنسی ربوده شده‌اند.”

فیلمبرداری فیلم رمبو ۵ قرار است به زودی شروع شود و احتمال می‌رود در سال ۲۰۱۹ اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *