خانه آخرین خبرها کری واشینگتن در سریال Old City Blues (افسران شهر قدیمی) بازی می‌کند

کری واشینگتن در سریال Old City Blues (افسران شهر قدیمی) بازی می‌کند

۰
کری واشینگتن - سریال Old City Blues (افسران شهر قدیمی)

بیاتومگ – کمپانی هولو، سریال Old City Blues (افسران شهر قدیمی) را به جمع سریال‎های اصیل و ابتکاری خود که همواره در حال گسترش است، اضافه نموده است. این سریال، برگرفته شده از رمانی گرافیکی و علمی-تخیلی به همین نام نوشته گیانیس میلونوگیانیس می‌باشد.

سریال افسران شهر قدیمی قرار است با بازی بازیگر سابق سریال Scandal (رسوایی)، کری واشینگتن، باشد. او همچنین تهیه‌کننده اجرایی سریال نیز خواهد بود. گور وربینسکی نیز عهده‌دار وظیفه کارگردانی قسمت آزمایشی این سریال شده است. کریس بلک عهده‌دار ریاست اتاق نویسندگان می‌باشد و الیسون دیویس نیز قرار است داستان قسمت آزمایشی را قلم بزند.

رمان Old City Blues (افسران شهر قدیمی)
رمان Old City Blues (افسران شهر قدیمی)

اتفاقات این رمان در سال ۲۰۴۸ و در شهر آتن جدید رخ می‌دهد، منطقه‌ای که زمانی یونان بوده است. این شهر اکنون پناهگاهی مملو از ربات برای جنایتکاران و تبهکاران است و در آن، مکانی برای همه چیز از فروشندگان مواد مخدر و قاچاقچیان گرفته تا سیاستمداران و شرکت‌های مشکوک وجود دارد. تنها چیزی که در سر راه آنها قرار گرفته است، پلیس ویژه شهر آتن جدید است.

بنابر گزارش‌ها، داستان از زمانی آغاز خواهد شد که بنیانگذار رباتی یک کمپانی تکنولوژی مرده پیدا می‌شود. هنوز هیچ اشاره‎ای در مورد نقشی که واشینگتن بازی خواهد کرد، نشده است اما می‌توان تصور کرد که او نقش یکی از اعضای برجسته نیروی پلیس آتن جدید را به تصویر خواهد کشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *