بیاتومگ – دومین تیزر رسمی برای فصل ۱ سریال The Romanoffs (رومانوف‌ها) منتشر شده که ستارگان برجسته و تاثیرگذار خود را به نمایش می‌گذارد. در زیر می‌توانید این تیزر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. سریال رومانوف‌ها یکی بلندپروازانه‌ترین و غیرمعمول‌ترین سریال‌های امسال آمازون می‌باشد و نه تنها قرار است به صورت هفتگی پخش شود بلکه هر قسمت از آن حول گروه کاراکترهای متفاوتی است و حداقل یکی از این گروه‌ها متقاعد شده که آنها با خاندان سلطنتی رومانوف خویشاوند هستند.

سریال رومانوف‌ها، اولین سریال خالق سریال Mad Men (مد من) یعنی متیو واینر، پس از به پایان رسیدن این سریال مورد تحسین در سال ۲۰۱۵ می‌باشد. بازیگران این سریال مجموعه‌ای نیز شامل جان اسلتری، کریستینا هندریکس، جی آر فرگوسن، کارا بوئونو، دایان لین، ارون اکهارت، گریفین دان، کترین هان، نوح وایل، کری بیشی، کوری استول، آماندا پیتی، پل رایزر، ایزابل هوپرت و تعدادی دیگر می‌باشد.

بنابر به تیزر اول و همچنین این تیزر منتشر شده، به طور دقیق نمی‌توان بیان کرد که داستان سریال رومانوف‌ها در چه موردی می‌باشد اما این تیزرها، درون‌مایه و تُن سریال را به تصویر می‌کشند. پخش فصل اول سریال رومانوف‌ها قرار است از روز جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) شروع شود.

تیزر فصل ۱ سریال The Romanoffs (رومانوف‌ها)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *