بیاتومگ – تریلری برای انیمیشن Next Gen (نسل بعدی) منتشر شده که در آن، جان کرازینسکی صداپیشگی یک ربات مهربان و خوش‌خلق را برعهده دارد. در زیر می‌توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر تریلر، پوستری نیز برای این انیمیشن سینمایی منتشر شده که در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

کمپانی نتفلیکس در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۸، تقریبا ۳۰ میلیون دلار را در مزایده‎ای برای بدست آوردن حقوق پخش جهانی این انیمیشن هزینه کرده است. نویسندگی و کارگردانی انیمیشن نسل بعدی در دستان کوین آر آدامز و جو کیساندر است. این انیمیشن براساس کامیکی به نام ۷۷۲۳ است و توسط کمپانی کانادایی تنگت انیمیشن تولید شده است.

در انیمیشن نسل بعدی، کرازینسکی صداپیشه نقش یک ربات مبارزه‌ای فوق محرمانه به نام ۷۷۲۳ می‎باشد. این ربات به منظور متوقف کردن مردی دیوانه از اجرا کردن برنامه‌هایش برای تسلط جهانی تکنولوژی، با یک دختر سرکش همکاری می‎کند. دیگر صداپیشگان این انیمیشن نیز شامل کنستانس وو، چارلین یی و مایکل پنیا در نقش توله سگی به نام مومو می‌باشد.

کمپانی نتفلیکس این تریلر را منتشر کرده که به سرعت بازیکنان مختلف داخل فیلم را معرفی می‎کند و برخی از نقاط داستانی بزرگ در داستان را به تصویر می‌کشد. این تریلر همچنین به معرفی کاراکترهای جاستین پین با صداپیشگی جیسون سودیکیس و دکتر تنر رایس با صداپیشگی دیوید کراس می‎‌پردازد. انیمیشن نسل بعدی قرار است در روز جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

تریلر انیمیشن Next Gen (نسل بعدی)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر انیمیشن Next Gen (نسل بعدی)

انیمیشن Next Gen (نسل بعدی)
انیمیشن Next Gen (نسل بعدی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *