بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از فیلم Climax (کلایمکس) به کارگردانی گاسپر نوئه منتشر شده که در زیر می‌توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. علاوه بر تریلر، پوستری نیز برای این فیلم منتشر شده است. فیلم رقص و موزیکال کلایمکس در جشنواره فیلم کن امسال به اکران درآمد و واقعا بیننده‎‌ها را شوکه کرد.

فیلم کلایمکس با بازی سوفیا بوتلا در نقش رهبر یک گروه رقص می‎باشد که متوجه می‌شوند پس از یک مهمانی رقص در اواخر شب در درون هرج و مرج غوطه‌ور شده‌اند. خلاصه داستان رسمی فیلم بدین شرح است:

“این گروه رقص، جشن و مهمانی شبانه‌ای را آغاز می‌کنند که به یک کابوس وحشتناک تبدیل می‎شود چراکه رقاص‎ها متوجه می‌شوند که آنها جام‌هایی از سانگریا (نوعی شراب اسپانیایی) خورده‌اند که با ال‌اس‌دی بسیار قوی ترکیب شده است. این فیلم سفر آنها از شادی به سوی هرج‌ومرج و بی‎نظمی کامل را پیگیری می‌کند.”

دیگر بازیگرانی که در کنار سوفیا بوتلا در این فیلم کلایمکس نقش‌آفرینی می‌کنند همگی گروهی از رقاص‌های حرفه‌ای هستند. برخی منتقدان از این فیلم به عنوان بهترین فیلم این کارگردان در دوران حرفه‌ایش یاد کرده‌اند. کمپانی ای۲۴ قرار است این فیلم را در پاییز امسال به اکران دربیاورد اما هنوز تاریخ اکران دقیقی برای آن اعلام نشده است.

تریلر فیلم Climax (کلایمکس)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Climax (کلایمکس)

فیلم Climax (کلایمکس)
فیلم Climax (کلایمکس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *