بیاتومگ – در جدیدترین تریلری که برای فصل ۲ سریال Iron Fist (مشت آهنین) منتشر شده، قدرت‌های کامل دنی رند ملقب به مشت آهنین جاودان به تصویر کشیده می‌شوند. این تریلر را در زیر می‎توانید با دو کیفیت دانلود یا مشاهده کنید. بر کسی پوشیده نیست که اولین فصل از سریال مشت آهنین برای بسیاری از طرفداران ناامیدکننده بود. با این حال، با مدیریت اجرایی جدید سریال، خوش‌بینی‌های زیادی نسبت به فصل دوم این سریال وجود دارد. مطمئنا فصل اول سریال مقدار بسیار اندکی صحنه‌های اکشن داشت اما این اشتباه در فصل دوم تکرار نخواهد شد.

جدا از کالین وینگ و همچنین کاراکتر اصلی سریال با بازی فین جونز، فصل دوم سریال مشت آهنین به معرفی آلیس ایو در نقش شروری به نام تایفوید مری در این دنیای مشترک خواهد پرداخت. در همین حین، حضور سامون میسک در نقش میستی نایت نیز در فصل دوم سریال مشت آهنین تایید شده است. ساشا دوان نیز قرار است نقش داوس ملقب به سرپنت پولادین را به تصویر بکشد.

این تریلر تازه نشان می‎دهد که سرپنت پولادین با مشت آهنین سرشاخ می‎شود. این تریلر به طور زیاد بر روی صحنه‌های اکشن تمرکز می‌کند و نوید از آن است که فصل دوم سریال بر روی رویایی مشت آهنین با داوس که دارای یک مشت درخشان قرمز رنگ است، تمرکز خواهد داشت. فصل دوم سریال مشت آهنین قرار است روز جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

تریلر فصل ۲ سریال Iron Fist (مشت آهنین)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *