بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تریلری برای فیلم Roma (روما) منتشر کرده است. این فیلم به کارگردانی آلفونسو کوارون می‎باشد که پس از فیلم بلاک‌باستری و ۱۰۰ میلیون دلاری Gravity (جاذبه) در سال ۲۰۱۳، در فیلم روما، رویکردی بیشتر متمرکز بر ضروریات را پیش گرفته است. در زیر می‌توانید اولین تریلر فیلم روما را دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده نمایید.

نویسندگی، تدوین و فیلمبرداری فیلم روما توسط خود کوارون انجام شده است. او از این فیلم ۱۳۵ دقیقه و سیاه و سفید به عنوان مهمترین فیلم دوران کاری‌اش یاد کرده است. فیلم روما بر محوریت یک خانواده از طبقه متوسط می‌باشد و اتفاقات آن در دهه ۷۰ میلادی در نیو مکزیکو رخ می‌دهد.

کمپانی نتفلیکس اولین تریلر رسمی برای فیلم روما را منتشر کرده که درست ادامه اتفاقات تیزر قبلی منتشر شده برای فیلم را دنبال می‌کند. این فیلم با بازی یالیتزا آپاریسیو در نقش کلی‌او و مارینا د تویرا در نقش سوفیا می‎باشد. فیلم روما قرار است در ۳۰ آگوست امسال در جشنواره فیلم ونیز به اکران دربیاید. بنابر این تریلر، این فیلم به طور محدود در برخی سینماها نیز به اکران درخواهد آمد اما هنوز تاریخ اکرانی برای آن اعلام نشده است. کمپانی نتفلیکس نیز تاریخی برای عرضه آنلاین این فیلم اعلام نکرده است.

تریلر فیلم Roma (روما)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *