بیاتومگ – در مصاحبه ای با ریز احمد که در سریال درام The Night Of که از شبکه HBO پخش می شود نیز بازی کرده است، درباره ی نقش او در فیلم حماسی و ماجراجویی Rogue One: A Star Wars Story که نقش خلبان شورشی به نام بودهی (Bodhi) را بازی می کند، صحبت می شود.

در زمان جنگ یک گروه از افراد قهرمان دور هم جمع می شوند، تا به یک ماموریت سرقت به سیاره مرگ بروند، که سلاح نهایی امپراطوری می باشد. این رویداد های کلیدی در خط زمانی Star Wars یک عده از افراد معمولی را دور هم آورده است که انتخاب کرده اند که کارهای فوق العاده انجام بدهند، که بخشی از چیزی بزرگتر می باشد.

و در زیر می توانید صحبت های ریز احمد را درباره ی نقشش در فیلم Rogue One: A Star Wars Story مشاهد کنید:

آیا تو یکی از طرفداران Star Wars هستی؟

من بودم و الان با طرفداران واقعی آشنا شدم، دارم از کلمات سبک استفاده می کنم.

چقدر این خنده دار می باشد که در فیلمی که از سال ۱۹۷۰ می باشد بازی کنی؟

آره می دانم، این همانند چیزی اصیل می باشد.

اساسا فیلم یک امید دوباره می آورد.

بله این قسمت ۳.۵ می باشد، این خیلی هیجان انگیز می باشد که جزوی از خانواده ی Star Wars باشی، اما این فیلم کمی با فیلم های Star Wars قبلی متفاوت می باشد. ما یک مقدار پیشرفت کردیم، ما همانند نابرادری عجیب غریب هستیم. ما به این خانواده آمدیم، یک جوری خودمانی و جور دیگر خارجی، واقعا عجیب است.

Rogue One: A Star Wars Story
Rogue One: A Star Wars Story

کدام فیلم از فیلم های اصلی را دوست داری و کدام کاراکتر؟

کاراکتر مورد علاقه ی من چیبکا (Chewbacca) می باشد. یک شخص بزرگ مو قهوه ای در فضا در حال انجام کاری است. من شخصیت و احساسات او را خیلی دوست داشتم. او همانند یک خرس دیوانه بود. وقتی که او مشغول کاری بود به چیز دیگری توجه نمی کرد.

شخصیت که تو نقش آن را بازی می کنی، بودهی (Bodhi) در سراسر فیلم دیده نمی شود، اما چیزی هست که تو در این مورد به ما بگی؟

او یک خلبان محموله های امپراطوری می باشد. او در امپراطوری کار می کند چون در یک سیاره اشغال شده توسط آنها زندگی می کند. کار اصلی او در شهر و کار برای امپراطوری و نیروهایش می باشد. وقتی شما در یک سیاره ی اشغال شده هستید، سعی دارید که فرار کنید، پس بهترین کار این است که خلبان باشید. شما مسافت های طولانی زیادی را می روید. این خیلی استرس زا و افسرده کننده است که زیر اشغال زندگی کنید. 

به همین دلیل است که او آنچه لازم است را انجام می دهد. بودهی و جهان بودهی به معنای بیدار شدن است. او از طریق بیداری در خود می فهمد که : ” من برای آنچه که معتقد هستم باید ایستادگی کنم. اینکه بگویی من در حال پول درآوردن هستم و وضعیت سیاسی مهم نیست، واقعا مسخره است. شما باید برای آنچه که اعتقاد دارید بجنگید. حتی اگر شما فردی مهم نباشید، حتی اگر شما فرزند هیچ کسی نباشید، حتی اگر سیاستمدار نیستید، شما باید بجنگید. شما می توانید یک تغییر ایجاد کنید.” به نظرم این یک پیام مهم برای زمانه ای که ما در آن زندگی می کنیم باشد.

چه حسی داری وقتی که برای همیشه جزوی از جهان استار وارز (Star Wars) شده ای؟

من احساس افتخار، مزیت می کنم و همچنین کمی برای من خنده دار است.

چه چالش هایی در این پروژه برای تو وجود داشت؟

چالش انگیزترین مسئله، اکشن بودن فیلم بود چون من قبلا زیاد تمرین نداشتم و چیز جدیدی برای من بود. این چیزی بود که من می خواستم بیشتر یاد بگیرم و این فرصت پیش آمد تا من یاد بگیرم. این انرژی خیلی زیادی می گیرد. 

فشار؟

بله، چون هر گاه آنها می خواهند یک انفجار یا صحنه تیراندازی را بگیرند، صدها نفر هستند و شما نباید کار را خراب کنید.

Rogue One: A Star Wars Story
Rogue One: A Star Wars Story

آیا تو صحبتی یا توصیه ای از بازیگرانی که قبلا در استار وارز (Star Wars) بازی کرده اند، گرفته ای؟

نه ، ما قصد داشتیم که همه چیز تازه باشد، من نمی خواستم که تاریخ به ما تحمیل شود، چون ممکن است که آنها احساس از کار افتادن را بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *