بیاتومگ – سال ۲۰۱۶ سالی بود که قسمت های بعدی فیلم های کمدی چون، Neighbors و Ride Along اکران شد. ماه فوریه، ماه مهمی برای فیلم های کمدی بود، چون در این ماه فیلم هایی چون Zoolander 2 بعد از ۱۵ سال دوباره به سینما آمد، و همچنین فیلم Hail Caesar که یکی از بهترین کمدی های سال ۲۰۱۶ می باشد. از دیگر فیلم های شاخص این سال می توان به هنرنمایی، رابرت دنیرو و زاک افرون در فیلم Dirty Grandpa اشاره کرد. فیلم های دیگری نیز برای حضور در بین بهترین فیلم های کمدی ۲۰۱۶ وجود داشتند، اما ما به ۱۰ تا از بهترین های آن ها اشاره می کنیم.

۱ – فیلم Deadpool

Deadpool
Deadpool

این فیلم در مورد، خلافکار سابق وید ویلسون با بازی رایان رینولدز است که، بعد از اینکه دچار سرطان می شود، برای درمان با فردی مشکوک ملاقات می کند و پیشنهاد او را برای انجام یک سری آزمایشات می پذیرد، بعد از انجام انواع آزمایشات سخت و کشنده، او توانایی های زیادی به دست می آورد و با نام Deadpool به دنبال انتقام از کسی که این کار را با او کرده بود، همه جا را می گردد.

۲- فیلم Ride Along 2

Ride Along 2
Ride Along 2

فیلمRide Along 2 درست بعد از یک سال از ماجراجویی های آن ها در قسمت اول اتفاق می افتد. جیمز و بن سریعا تصمیم می گیرند که به میامی بروند. آنها تلاش می کنند در میامی، سردسته ی یک باند، تولید مواد مخدر که می خواهند کراک، تولید کنند را بیابند.

۳ – فیلم Dirty Grandpa

Dirty Grandpa
Dirty Grandpa

فیلم در مورد یک پدر بزرگ، با بازی رابرت دنیرو که در گذشته یک نیروی ویژه در ارتش بوده است، می باشد. بعد از اینکه همسر رابرت فوت می کند، او از نوه اش، با بازی زاک افرون، درخواست می کند تا به او کمک کند تا ماجراهای جدیدی را تجربه کند، ماجراهایی که به قیمت جدا شدن زاک از نامزد سابقش می شود.

۴ – فیلم Hail, Caesar

 Hail, Caesar!
Hail, Caesar!

این فیلم در مورد ادی مانیکس یک دلال در هالیوود در کمپانی Capitol Pictures در دهه ی ۱۹۵۰ میلادی است و مشکلات پیرامون ستاره ها را رفع می کند، اما زمانی که یکی از ستاره ها به نام بِیرد ویتلوک ناپدید می شود، مانیکس معامله ی بزرگتر از دلالی انجام می دهد.

۵ – فیلم Zoolander 2

Zoolander 2
Zoolander 2

بعد از سال ها دوری از مدلینگ و همدیگر دِرِک و هنسل، دوباره در رم به دنیای مد باز می گردند، بعد از اینکه در فرودگاه مردم آنها را مسخره می کنند، درک و هنسل تصمیم می گیرند، تا از شغل کناره گیری کنند. تا اینکه ولنتینا یک مدل بازنشسته لباس های شنا با آنها در مورد مرگ افراد مشهور صحبت می کند. آنها به این کار بر می گردند و آن قدر پیشرفت می کنند که به مدل هایی افسانه ای تبدیل می شوند.

۶ – فیلم Whiskey Tango Foxtrot

Whiskey Tango Foxtrot
Whiskey Tango Foxtrot

فیلم در مورد خبرنگاری است، که در سال ۲۰۰۳ تصمیم می گیرد تا به همراه دوستش با یک دوربین خبری به افغانستان برود. اما تنها تجربه ی او در چنین محیطی فقط بصورت آزمایشی بوده، نه در میدان های واقعی.

۷ – فیلم The Brothers Grimsby

The Brothers Grimsby
The Brothers Grimsby

قاتل حرفه ای سباستین با بازی مارک استرانگ، یک برادر دارد، متاسفانه برادر او با بازی ساشا بارون کوهن در نقش نوبی، یک اوباش فوتبال در شهر گریمسبی است. نوبی هم چیز در زندگی اش دارد، او فقط یک چیز گم شده در زندگی اش می بیند، برادر کوچکترش سباستین. بعد از اینکه آنها به فرزند خواندگی گرفته شدند، نوبی ۲۸ سال به جستجوی برادرش پرداخت. بعد از اینکه اخباری از محل برادرش می شنود، دوباره با برادش متحد می شود، غافل از اینکه سباستی یک مامور MI6 است. او به صورت تصادفی جزئی از نقشه ی نجات جهان از یک توطئه ی خطرناک می شود، و با تمام احمق بودنش مجبور می شود در این راه کمک کند.

۸ – فیلم Everybody Wants Some

Everybody Wants Some
Everybody Wants Some

فیلم در مورد گروهی از بازیکنان بیسبال در کالج هست که بدون نظارت والدینشان آزادانه برای خود فعالیت می کنند.

۹ – فیلم Barbershop: The Next Cut

Barbershop: The Next Cut
Barbershop: The Next Cut

ده سال از آخرین ملاقات ما از آرایشگاه کالوین می گذرد، بعد از ای همه مدت اما کارکنان، هنوز در آنجا هستند. اما آنها تغییرات عمده ای در آرایشگاه داده اند. آنها در آرایشگاه بصورت مختلط کار می کنند. با وجود اینکه کار خوب پیش می رود، اما چون خطری آنها را تهدید می کند، او آنها دور هم جمع می شوند تا علاوه بر فروشگاه، محله ی خود را نجات دهند.

۱۰ – فیلم Keanu

Keanu
Keanu

در این فیلم جوردن پله در نقش، رِل و کیگان مایکل کِی در نقش کلارنس گابریل به عنوان بازیگر اصلی حضور دارند. زندگی رِل بعد از اینکه یک گربه به خانه ی او می آید تغییر می کند، او نام گربه را Keanu می گذارد. اما متاسفانه یک هفته بعد Keanu توسط افراد ناشناس ربوده می شود. او به همراه پسر عمویش کلارنس به دنبال پیدا کردن گربه راه می افتند اما در این مسیر با گانگسترهای خطرناکی روبرو می شوند و آنها باید خطرهای زیادی را برای انجام این ماموریت به جان بخرند.

 

یک دیدگاه

  1. دانلود فیلم

    ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۰۹:۲۰

    ممنون از معرفی این فیلم های خوب

    دانلود فیلم

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *