بیاتومگ – در ماه جولای، کریس اوانز قراردادی برای فیلم Jekyll، یک فیلم درام و هیجان انگیز که برداشتی معاصر از رمان کلاسیک رابرت لوییس استیونسن (Robert Louis Stevenson) می باشد امضا کرده است که با بازی ستاره ی مارول (Marvel) در دو نقش، یکی دکتری خوب و دیگری همزادی شیطانی همراه شده است و به نویسندگی نویسنده ی فیلم Nice Guys، آنتونی باگاروزی (Anthony Bagarozzi) و چارلز موندری (Charles Mondry) همراه است و با این اوصاف فقط مانده است که کمپانی Lionsgate کارگردان درست را انتخاب کند که مشخص شد که رابین فلایشر (Ruben Fleischer) را انتخاب کرده اند.

فلایشر بیشتر برای کارهای Zombieland و Gangster Squad شناخته می شود، او قرارداد را برای کارگردانی فیلم Jekyll امضا کرده است که بر اساس یک مینی سریال در سال ۲۰۰۷ از استیون موفات (Steven Moffat) می باشد. با الهام از رمان کلاسیک استیونسن، مینی سریال با بازی جیمز نسبیت (James Nesbitt) در نقش تام جکمن، از نوداگان مدرن دکتر جکیل (Jekyll) که می فهمد او همانند اجداد شرور خود، گرایش هایی به شر دارد. با استفاده از علم و تکنولوژی، تام جکمن سعی دارد که نیمه ی تاریک خود را پنهان کند.

کریس اوانز هر دو نقش تام جکمن و آقای هاید (Hyde) کسی که سعی در مسالمت زیستن داشت اما سرانجام رابطه ی جکمن با خانواده اش پیچیده می شود، را بازی می کند.

با توجه به سابقه ی فلایشر، فیلم Jekyll به نظر غافلگیر کننده به نظر می رسد، این به کریس اوانز این شانس را می دهد که بالاخره سمت دیگر استعداد خود را به نمایش بگذارد، و با توجه به نویسنده های خوش استعدادی که بر روی فیلمنامه کار می کنند، باید انتظار فیلمی خوب را داشت.

برای فلایشر این می تواند یک نبرد در چند جبهه باشد، اول با دنباله ی Zombieland که دو نویسنده ی کاربلد، رت ریسی (Rhett Reese) و پاول ورنیک (Paul Wernick) در حال توسعه ی آن می باشند. و سپس با فیلم The Mummy که به اکران نزدیک می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *