بیاتومگ – یکی از مشکلات کمپانی Warner Bros استفاده ی آنها از مهندسی معکوس، مثلا در فیلم Justice League 2017 است. به جای استفاده از کاراکتر ها در فیلم های فردی، و آهسته رسیدن به یک فیلم بزرگتر، آنها برعکس این کار را انجام می دهند. آنها همیشه برای تولید فیلم و تاریخ انتشار جلسه می گذارند. اگر بن افلک در فیلم Batman حضوری مستقل داشته باشد، که شاید باعث تاخیر در تاریخ اکران Justice League 2 شده است، Warner Bros می تواند از اشتباهات خود در گذشته عبرت بگیرد.

در گفت و گو با نیویورک تایمز افلک اعلام کرده است، که با فیلم نامه ای که به دست او رسیده است، به کاراکترش در فیلم احساس نزدیک بیشتری می کند. البته مقداری اختلاف در گفته های بن و کارهای Warner Bros وجود دارد.

صحبت های بن با نیویورک تایمز اینگونه بوده است:

این فیلم قرار است فقط یک دنباله از سری فیلم Batman باشد. ولی از تو انتظار می رود، در نوشتن و کارگردانی فیلم، نیز نقش داشته باشی و به تبدیل شدن Batman به یک فیلم مستقل کمک کنی، آیا این مطلب درست است؟

بله، این یک ایده است، ما هنوز یک فیلم نامه داریم و با هم روی آن کار خواهیم کرد.

به نظر می رسید، که تو قرار هست فیلم نامه را بنویسی؟

درست است که من هستم، ولی لزوما ممکن نیست این کار با نوشتن من خوب پیش برود. ما در حال کار روی فیلم هستیم، و تمام تلاش و هزینه را برای این انجام می دهیم، که این فیلم فقط یک دنباله ی معمولی و یا استفاده از مهندسی معکوس، کاری که معمولا Warner Bros انجام می دهد، نشود. و تبدیل به یک فیلم عالی و مستقل برای خود شود.

مهندسی معکوس در فیلم کاری بوده که اخیرا توسط DC و Warner Bros در فیلم های Suicide Squad و Batman v Superman انجام شده است، اگرچه این کار یک رویکرد مناسب برای کمپانی بخاطر سودزایی است، اما با این کار فقط یک برگشت به عقب  انجام می شود، این کمپانی ها بجای اینکه وقت بگذارند و کاراکتر های جدیدی درست کنند، از این تاکتیک استفاده می کنند، که واقعا برای فیلم درد آور است. حداقل افلک از ضررهای این کار آگاه است، و امید بر این می رود که تفکر او در فیلم از تکرار این مسئله جلوگیری کند و از فیلم یک ایده ی مستقل و بدون هیچ برگشت به عقبی بسازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *