بیاتومگ – با وجود اختلاف نظر هایی که در مورد فیلم، Suicide Squad 2016 وجود دارد، اما همه این مسئله را قبول دارند، که بازی مارگات رابی در نقش هارلی کوئین در فیلم عالی بوده است. این از نکات جالب فیلم بود که هارلی و جوکر کاملا به هم وابسته بودند، و دیوانه واز از یکدیگر پشتیبانی می کردند، بعد از اکران Suicide Squad معلوم شد، یک اسپین آف از فیلم با حضور شخصیت های زن منفی DC به رهبری مارگات رابی ساخته خواهد شد. نام این پروژه Gotham City Sirens خواهد بود، و با قراردادی که دیوید آیر برای کارگردانی آن امضا کرده، به نظر فیلم موفقی خواهد شد.

طبق گزارشی که THR از کمپانی Warner Bros اعلام کرده است، آنها دوباره کارگردان فیلم Suicide Squad را برای ساخت فیلم Gotham City Sirens به خدمت گرفته اند. که این مقداری عجیب است، چون Warner Bros قبلا اعلام کرده بود، که امیدی به پروژه هایی مثل Suicide Squad ندارد، پس باید دید این کمپانی بزرگ با به خدمت گرفت دیوید آیر، از پس این ریسک بر خواهد آمد یا خیر؟

اما مارگات رابی با ذوق بسیار عالی که در بازیگری خود دارد، می تواند، به پیشرفت و موفقیت فیلم کمک کند، احتمالا او در فیلم به عنوان کارگردان اجرایی نیز حضور داشته باشد، و این باعث می شود تا دیوید آیر بهتر روی این اسپین آف کار کند. در این فیلم خلافکارهای دیگری مثل Poison Ivy و Catwoman نیز وجود خواهند داشت. با این روندی که در فیلم های DC و Warner Bros پیش می رود، جای تعجب نیست، که مارگات رابی به یکی از محبوب ترین کاراکتر های این کمپانی ها تبدیل شود.

فیلم نامه این کار توسط جنیوا رابرتسون دوارت (Geneva Robertson-Dworet) نوشته خواهد شد، از فیلم های معروفی که جنیوا در آن ها کار کرده است می توان به فیلم های در حال تولید Sherlock Holmes 3 و Tomb Raider اشاره کرد.

با اینکه، Warner Bros از فیلم Suicide Squad نامید است، اما آنها بسیار علاقه مند هستند تا اسپین آفی از آن با حضور دوباره ی ویل اسمیت در نقش دِد شات بسازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *