بیاتومگ – مثل هر سال به اواخر سال میلادی که نزدیک می شویم، لیست های مختلفی از فیلم ها و سریال های برتر منتشر می شود، در سال ۲۰۱۶ سریال های کمدی، عالی پخش شدند که برخی ادامه ی فصول قبلی بودند و بعضی ها هم تازه پخش شدند، که بر اساس یک نظر سنجی معتبر، ما به معرفی ۱۶ تا از بهترین های آنها می پردازیم، نکته ی جالب اینجاست که تفاوت ۴ فیلم اول در لیست، فقط به خاطر یک رأی می باشد.

۱۶ – سریال The Mindy Project

The Mindy Project
The Mindy Project

این سریال در مورد، یک دکتر زنان و زایمان است که، سعی دارد، بین زندگی شخصی اش و حرفه اش تعادل برقرار کند، در حالی که با همکارانش در یک دفتر کوچک کار می کند. این سریال از شبکه Hulu پخش می شود. و پخش اولین فصل آن در سال ۲۰۱۲ شروع شد.

۱۵ – سریال Broad City

Broad City
Broad City

سریال Broad City، به زندگی روزمره دو زن در نیویورک سیتی می پردازد، آنها از کوچکترین اتفاقات حوادث بزرگ و دیوانه وار می سازند، و همیشه به این کار می پردازند. این سریال محصول شبکه Comedy Central می باشد و اولین فصل آن در سال ۲۰۱۴ پخش شد.

۱۴ – سریال Blunt Talk

Blunt Talk
Blunt Talk

Blunt Talk، در مورد یک سخنگوی بریتانیایی است، که به همراه مستخدم الکلی اش و تجربه ی ازدواج های ناموفق قبلی به لس آنجلس نقل مکان می کند، تا مجری یک برنامه ی اخلاقی شود. این سریال محصول شبکه Starz می باشد، و اولین فصل آن در سال ۲۰۱۵ پخش شد.

۱۳ – سریال It’s Always Sunny in Philadelphia  

 It's Always Sunny in Philadelphia
It’s Always Sunny in Philadelphia

داستان سریال در مورد، چهار دوست با اعتماد به نفس بالا و غرور زیاد می باشد، که صاحب یک بار ایرلندی در فیلادلفیا هستند. این سریال محصول شبکه FXX می باشد، اولین فصل It’s Always Sunny in Philadelphia در سال ۲۰۰۵ پخش شده است.

۱۲ – سریال Unbreakable Kimmy Schmidt

Unbreakable Kimmy Schmidt
Unbreakable Kimmy Schmidt

کیمی اشمیت بعد از ۱۵ سال زندگی سخت و کار در یک انبار زیر زمینی، تصمیم می گیرد به نیویورک سیتی برود و یک زندگی معمولی داشته باشد. او با هم خانه ای خود تایتوس دوست می شود و به عنوان پرستار بچه ی جاکِلین وُرهِس که همسری میلیاردر دارد، کار می کند، با اینکه کیمی موانع و دشواری های زیادی در سر راه خود می بیند، اما او به خوبی با دنیای جدیدی که در آن قرار دارد کنار می آید. این سریال از شبکه Netflix پخش می شود و اولین فصل آن سال ۲۰۱۵ پخش شد.

۱۱ – سریال Jon Glaser Loves Gear

Jon Glaser Loves Gear
Jon Glaser Loves Gear

در این سریال کمدی جدید، جان گلیسر، کشف می کند که عاشق ابزار است. سریالJon Glaser Loves Gear محصول truTV است و در سال ۲۰۱۶ اولین فصل آن پخش شد.

۱۰ – سریال Better Things

Better Things
Better Things

یک بازیگر زن، سه فرزند خود را بزرگ می کند در حالی که همزمان باید، فشار کار در هالیوود را نیز تحمل کند در حالی که او مجرد است. اولین فصل Better Things در سال ۲۰۱۶ در شبکه ی FX پخش شد.

۹ – سریال Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine
Brooklyn Nine-Nine

فیلم در مورد جِیک پِرالتا با بازی اندی سَمبرگ، یک کارگاه بی تجربه اما با استعداد در پلیس نیویورک است، که باید از رئیس عصبانی خود کاپیتان رِی هُلت اطاعت کند. این فیلم محصول شبکه Fox می باشد و اولین فصل آن در سال ۲۰۱۳ پخش شد.

۸ – انیمیشن South Park

South Park
South Park

South Park در مورد گروهی از دانش آموزان سال چهارم ابتدایی می باشد، که به دنبال ماجراجویی های مختلف هستند، گاهی اوقات کارهای آنها ساده به نظر می رسد ولی بعضی وقت ها نیز اوضاع از کنترل خارج می شود. همه چیز در شهر کوچک کوهستانی South Park در کلرادو عجیب به نظر می رسد و این بچه ها همیشه موضوع جدید برای سر و کله زدن با آن پیدا می کنند. این انیمیشن محصول سال ۱۹۹۷ است و از شبکه Comedy Central پخش می شود.

۷ – سریال Veep

Veep
Veep

سناتور سابق آمریکا سلینا مِیر، وقتی به عنوان معاون رئیس جمهور آمریکا منصوب می شود، می فهمد که این شغل چیزی که او انتظار داشته، نیست و با مسائلی مواجه می شود، که همه به او در موردش هشدار داده بودند. سریال Veep محصول شبکه HBO است و شروع پخش آن از سال ۲۰۱۲ بوده است.

۶ – سریال Silicon Valley

Silicon Valley
Silicon Valley

در فصل اول ممکن است که بلندترین خنده ها را داشته باشید و فصل دوم برایتان اوج خنده باشد، دسته ی سوم، قسمت های کمدی های خنده دار Mike Judge که حوادث ناگوار تازه ای را برای گروه برنامه نویسان کوچک از جامعه به دور می آورد. با وجود موفقیت های کوچک، مشکلات جدید سر می رسند، نه برای ریچارد پر رو که از ساخته ی خود، همانند کاراکتری از Game Of Thrones اخراج شده است.

۵ – سریال The Eric Andre Show

The Eric Andre Show
The Eric Andre Show

The Eric Andre Show یک برنامه تلویزیونی شبانه، با بحث در مورد موضوعات واقعی است. این برنامه در سال ۲۰۱۲ و از شبکه Adult Swim آغاز به پخش کرد.

۴ – انیمیشن BoJack Horseman

BoJack Horseman
BoJack Horseman

دیدار با اسب های محبوب سریال های کمدی دهی ۹۰ میلادی بعد از بیست سال. آنها اکنون در هالیوود، زندگی می کنند، لباس های رنگارنگ می پوشند و حق شکایت از هر مشئله ای را دارند. این انیمیش سال ۲۰۱۴ از شبکه Netflix شروع به پخش کرد.

۳ – سریال Atlanta

Atlanta
Atlanta

سریال در مورد دو پسر عمو است، که هر کدام دید متفاوتی نسبت به موفقیت دارند، یکی با هنر موفق است و دیگری با تجارت. در یک استیج رپ در آتلانتا یک از آنها بطور تصادفی تبدیل به یک ستاره می شود و پسر عموی خود را دلسرد می کند. این سریال محصول سال ۲۰۱۶ از شبکه Fx می باشد.

۲ – سریال Search Party

Search Party
Search Party

Search Party یک فیلم، کمدی ترسناک است. فیلم در مورد چند نفر است که گرفتار یک مسئله ی مرموز و شوم می شوند از زمانی که دوست سابق آنها، بطور مرموزی ناپدید می شود. این سریال محصول سال ۲۰۱۶ شبکه ی TBS می باشد.

۱ – سریال !Documentary Now

Documentary Now
Documentary Now

این فیلم در مورد مستند سازان است، در فصل اول آن به ۶ موضوع مختلف، بطور مستند گونه پرداخته می شود.Documentary Now محصول شبکه IFC می باشد و شروع پخش آن از سال ۲۰۱۵ بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *