بیاتومگ – با باکس آفیس ۲۶ مهر ماه همراه با ما باشید. فیلم Venom (ونوم) در دومین هفته اکرانش بر روی پرده سنیماها با وجود ۵۷ درصد افت فروش نسبت به هفته گذشته، توانست با کسب فروش داخلی ۴۵ میلیون دلاری، جایگاه خود در صدر جدول باکس آفیس را حفظ نماید. این فیلم تاکنون به فروش کلی ۱۵۳ میلیون دلار در داخل آمریکا و ۲۳۶ میلیون دلار در خارج از آن دست یافته که فروش جهانی فیلم را به رقم ۳۸۹ میلیون دلار می‌رساند.

فیلم A Star is Born (ستاره‌ای متولد شده است) نیز همانند هفته گذشته، در جایگاه دوم جدول باکس آفیس ایستاده است. این فیلم که هفته گذشته فروش داخلی ۶۶ میلیون دلاری را تجربه کرده بود، این هفته با افت فروش ۳۸ درصدی روبه‌رو شد و مبلغ ۴۰ میلیون دلار را بدست آورد. این فیلم پس از دو هفته اکران به فروش داخلی ۱۰۷ میلیون دلار و فروش خارجی ۵۱ میلیون دلاری دست یافته که فروش جهانی فیلم را به مبلغ ۱۵۸ میلیون دلار افزایش می‌دهد.

در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته، فیلم درام First Man (اولین انسان) با بازی رایان گازلینگ قرار دارد. این فیلم در اولین هفته اکران داخلی خود به فروش ۲۱ میلیون دلاری دست پیدا کرده و در فروش خارجی خود نیز موفق به جمع‌آوری مبلغ ۱۰ میلیون دلار شده است. این فیلم که با بودجه ۵۹ میلیون دلاری ساخته شده، پس از یک هفته اکران جهانی، فروش ۳۱ میلیون دلاری را تجربه کرده است.

فیلم کمدی ترسناک Goosebumps 2: Haunted Halloween (مورمور ۲: هالووین روح‌زده) در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس این هفته قرار دارد. این فیلم که با بودجه ۳۵ میلیون دلاری ساخته شده، در اکران داخلی خود فروش ۱۹ میلیون دلاری را از آن خود نموده است. این فیلم در خارج از آمریکا نیز مبلغ ۳ میلیون دلار را بدست آورده تا بدین ترتیب فروش جهانی‌اش در اولین هفته به رقم ۲۲ میلیون دلار برسد.

فیلم هیجان‌انگیز Bad Times At The El Royale (اوقات بد در ای‌ال رویال) نیز که بازیگران بسیار بااستعداد و بزرگی را در جمع بازیگران خود دارد و با بودجه ۳۲ میلیون دلاری ساخته شده، در اولین هفته اکرانش تنها موفق به کسب جایگاه هفتم جدول باکس آفیس شد. این فیلم در داخل آمریکا، فروش ۱۰ میلیون دلاری را بدست آورد و در خارج از آمریکا نیز فروش ۴ میلیون دلاری را کسب نمود تا فروش جهانی ۱۴ میلیون دلاری را در اولین هفته بدست آورد.

فیلم The Hate U Give (تنفری که نشان می‌دهی) که در هفته گذشته و در اولین هفته اکرانش در جایگاه ۱۶ ام جدول باکس آفیس قرار داشت، این هفته با رشد فروش ۲۴۱ درصدی نسبت به هفته گذشته و کسب فروش داخلی ۲ میلیون دلاری، به جایگاه نهم جدول باکس آفیس صعود کرد. این فیلم که با بودجه ۲۳ میلیون دلاری ساخته شده، تاکنون کلا تنها ۳ میلیون دلار فروش داشته است. هفته آینده نیز فیلم ترسناک Halloween (هالووین) به اکران درخواهد آمد.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Venom۴۵۱۵۳۱۰۰۲
۲A Star is Born۴۰۱۰۷۳۶۲
۳First Man۲۱۲۱۵۹۱
۴Goosebumps 2: Haunted Halloween۱۹۱۹۳۵۱
۵Smallfoot۱۱۵۹-۳
۶Night School۱۰۶۱۲۹۳
۷Bad Times At The El Royale۱۰۱۰۳۲۱
۸The House With A Clock In Its Walls۴۶۳۴۲۴
۹The Hate U Give۲۳۲۳۲
۱۰A Simple Favor۱۵۲-۵
 • فروش‎ها به میلیون دلار است.
 • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می‎شود.
 • فروش‎های داخل جدول تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می‎باشد.
 • در متن، منظور از فروش داخلی، فروش داخل آمریکا و منظور از فروش خارجی، فروش خارج از آمریکا است.

یک دیدگاه

 1. مهرداد

  ۱۷ آبان, ۱۳۹۷ در ۲۲:۴۸

  سلام و درود
  خیلی وقته اپدیت نکردید جدول باکس افیس
  امیدوارم زود برگردید
  ممنون

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *