بیاتومگ – بعد از فیلم های Batman کریستوفر نولان، همه هیجان زده و منتظر حضور دوباره ی فیلم Batman هستند. بخاطر اینکه، بن افلک و جف جونز، هر دو افراد بسیار موفقی در عرصه ی فیلم هستند، در این اوضاع آشفته ی DC می توانند، این فیلم را به خوبی مدیریت کنند. اخیرا تاریخ اکران فیلم Justice League تغییر کرد، شاید بخاطر فیلم Batman، و امروز گزارش ها گوناگونی بنابر شروع فیلم برداری این فیلم در بهار ۲۰۱۷ به گوش می رسد.

زمانی که از افلک در مورد، روند پیشرفت پرسیده شد، او پاسخ داد:

ما در مسیر درست قرار داریم، همه چیز با هم مناسب پیش می رود، ما در حال تمام کردن فیلم نامه هستیم، و من واقعا هیجان زده ام.

امید بر این است که فیلم نامه به موقع تمام شود، و فیلم برداری کار در همان اوایل ۲۰۱۷ شروع شود، و ما یک فیلم Batman جدید داشته باشیم. اما نباید در این کار عجله شود، چون فیلم نامه باید عالی و مناسب مخاطبان باشد.

بن افلک فکر درستی، در مورد فیلم دارد، که آنرا اینگونه بیان کرده است:

من به تمام فیلم های قبلی Batman احترام می گذارم، کریستوفر نولان و کریستین بیل در آن فیلم ها عالی بودند، تیم بارتن کار خود را در فیلم عالی انجام داد، شما در نقطه ای که هستید نباید فقط به آینده، فکر کنید، من به افرادی که قبل از من آمدند و رفتند احترام می گذارم.

بن همچنین به عنوان طرفدار کتاب های کمیک شناخته می شود، او قبلا با کوین اسمیت کار کرده است. در حال حاضر اطلاعات زیادی از فیلم نامه مشخص نشده است، اما مشخص شده کاراکتر ضد قهرمانی فیلم Deathstroke خواهد بود.

بنابراین نقل قول افلک مشخص می شود که، فیلم Justice League بخاطر فیلم Batman به سال ۲۰۱۹ منتقل شده است، تا فرصت کافی برای کار روی Batman وجود داشته باشد. این به نظر فرصت خوبی برای Batman می باشد، اما باید دید که، این فیلم چگونه از آب در خواهد آمد و جواب فرصت های DC را خواهد داد یا خیر.

ما هنوز مدت زیادی باید منتظر بمانیم تا در مورد دیدگاه های بن افلک حدس بزنیم، و امیدوار باشیم، Batman از دیگر فیلم های مدرن Batman یک درجه بالاتر باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *