بیاتومگ – سریال Stranger Things راز های زیادی را باقی گذاشته است که می تواند در فصل دوم آن ها را باز کند، شاید یکی از مهمترین ها، بازگشت اِلِون (میلی بابی برون) باشد، اگرچه یک سوپرایز فوق العاده هم این می تواند باشد که خلاف حرف ما اتفاق بیافتد.

در اواخر دسامبر در پشت صحنه اشاراتی شده بود که میلی بابی برون برای نقش الون قرار است موهای خود را خیلی کوتاه کند، این به این دلیل است که سریال ممکن است یک معرفی داشته باشد، یا در کمترین حالت فلش بکی به عضوهای دیگر برنامه (شاید از آن ۱۰ تای دیگر) داشته باشد، اما به نظر می رسد که از این موضوع سوء تعبیر شده است.

در واقع مسئول گریم بازیگران، سارا هیندسگول (Sarah Hindsgaul) در این مورد سخنی داشته است:

ما همه شایعات اینترنتی را دیده ایم و واقعا جالب است که ببینیم مردم در این مورد چه می گویند. در واقع ما به زنی نیاز داشتیم که به ما اجازه بدهد که موهایش را بتراشیم و به او مو چتری مصنوعی بدهیم، در حالی که برای بازیگرهای مرد لازم است که موهای خود را بلند کنند.

و همانطور که ما در حال فکر کردن درباره ی اندیشه های وحشی هستیم، او اضافه کرد:

تنها چیزی که می توانم به شما بگویم، اینکه نانسی در طی سال موهای بزرگی داشته است، و آنها تصمیم گرفتند که کاری موثر و قوی انجام بدهند.

با این حال فیلمبرداری فصل دوم سریال Stranger Things در آوریل شروع می شود تا برای پخش طی سال ۲۰۱۷ آماده شود. داستان در پاییز ۱۹۸۴ اتفاق می افتد، در حالی که سازندگان سریال مت و راس دافر از اذیت کردن دنباله های جیمز کامرون نیز کمی در فصل دوم بهره می برند.

در آینده اطلاعات بیشتری از سریال Stranger Things بیرون خواهد آمد که شامل یک لیست کامل از کارگردانان می باشد، با این حال آیا فصل دوم جزییات بیشتری درباره ی الون به ما می دهد؟

دانلود سریال Stranger Things

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *