بیاتومگ – تقریبا دو سال پیش بود که شبکه CBS به طور غافلگیر کننده ای در برابر پیش تازی سریال گرتا گروین، How I Met Your Mother، سریالی با نام How I Met Your Dad ارائه کرد. با این حال ۲۰th TV به طور رسمی کار بر روی اسپین اف شبیه را شروع کرده است که عنوان How I Met Your Father را حمل می کند.

این سریال از آیزاک اپتاکر و الیزابت برگر تهیه کننده های سریال This Is Us خواهد بود، در حالی که سازندگان How I Met Your Mother، کارتر بیز (Carter Bays) و کریگ توماس (Craig Thomas) این را در ظرفیت نا محدود تولید خواهند کرد. سریال How I Met Your Father هیچ یک از عناصر اصلی سریال How I Met Your Dad بهره نخواهد برد، اما هنوز این برنامه ای شبیه می باشد که داستان را از نقظه نظر زن بیان می کند.

How I Met Your Mother
How I Met Your Mother

جالب است که در حالی که فیلمنامه در حال نوشتن است تا موفقیتی برای ۲۰th Century Fox TV باشد، فقدان شخصیت از سریال اصلی می تواند این سریال را نیز همانند سریال How I Met Your Dad به شکست تبدیل کند.

پایان بی مزه ی سریال How I Met Your Mother بدون شک باعث تاثیر بر روی اولین اسپین اف شد، اما آیا گذشت چند سال می تواند موفقیتی برای سریال How I Met Your Father به همراه بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *