بیاتومگ – دیگر تعریفی بر تلویزیون نیست، با توجه به این که نصف سریال های پربیننده از طریق موبایل بوده است. برنامه های بزرگ از مکان های غیرمعمول می آیند و Facebook ممکن است که بخواهد که حوزه ی رسانه ها را با محتوای اصلی خود گسترش بدهد. شرکت Facebook مذاکراتی با تولید کننده های ویدیو را شروع کرده است تا سریال هایی برای پلتفرم موبایل Facebook بسازد و مجوز آن را اخذ کند.

ریکی ون وین در این مورد بیان می کند:

در اوایل سال جاری ما بخش اختصاصی برای ویدیو را در Facebook راه اندازی کردیم. هدف ما شروع یک اکوسیستم از محتوای مشترک برای این بخش  می باشد، پس ما به دنبال سرمایه گذاری بر روی ویدیوهای پایه ای می باشیم، که شامل فیلمنامه های دارای مجوز و اصیل، فیلمنامه های نوشته نشده، محتوای ورزشی که برتری را به Facebook و پلتفرم موبایل می دهد. هدف ما این است که به مردم نشان دهیم که همه چیز بر روی این پلتفرم امکان پذیر می باشد.

با این حال کمپانی Facebook از شرکایی که در این کار با آنها همکاری می کند، یا چه جور برنامه هایی مد نظر دارند،  اطلاعی فاش نکرده است. این ابتکار وارد شدن به پلتفرم های دیگر همانند کار YouTube برای وارد شدن به محتوای بازی می باشد.

ما باید گوش به زنگ باشیم و ببینیم که کمپانی Facebook چه حرکت رو به جلویی انجام خواهد داد، اما ممکن است که آنها هر برنامه ای را برای گسترش انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *