بیاتومگ – خبر دقیقی در مورد دنباله ی فیلم Raging Bull برای ۴ سال نبوده است. بعد از اینکه کمپانی MGM به طور دوستانه از پروژه جدا شد و سازندگان تصمیم گرفتند که نام آن را Raging Bull II نگذارند، همه در مورد این فراموش کرده بودند، اما حالا این فیلم با نامی جدید، تریلری جدید و همه ی چیز های جدید اینجاست.

در حالی که فیلم Raging Bull ساخته ی مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) قابل توجه می باشد، که رابرت دنیرو در وحشت زده ترین حالت خود می باشد، فیلم The Bronx Bull بیشتر به طرف بیوگرافی موضوع که زندگی جک لاموتا (Jake LaMotta) از بچگی تا بزرگسالی که علاقه ی زیادی به جنگیدن داشته است، توجه می کند. در کل به قبل و بعد مسائلی می پردازد که در فیلم اصلی به آن توجه نشده است. خلاصه ای از اتفاقات در فیلم The Bronx Bull را در زیر می توانید بخوانید:

بر اساس تجربیات زندگی واقعی قهرمان افسانه ای بوکس، جک لاموتا، فیلم The Bronx Bull تاریخچه ی بر خاستن بوکسوری در حد کلاس جهانی و مبارزه ی او با زندگی خارج از رینگ می باشد و همچنین نگاهی صادقانه به درون یک قهرمان می باشد.

این پروژه با بازی پاول سوروینو ( Paul Sorvino) و تام سایزمور (Tom Sizemore) می باشد که هر کدام در فیلم جداگانه با رابرت دنیرو بازی کرده اند، پاول سوروینو در فیلم Goodfellas 1990 و تام سایزمور در فیلم Heat 1995 با رابرت دی نیرو هم بازی بوده اند.

قطعا رابرت دی نیرو در این فیلم نقشی ندارد، چون این فیلم دنباله ی فیلم اصلی نیست، اما شما می توانید در تریلر فیلم The Bronx Bull ببینید که کارگردان فیلم، مارتین گیوگی (Martin Guigui) سعی خود را کرده است که فیلم را همانند فیلم اول، ساخته ی  اسکورسیزی بسازد.

فیلم The Bronx Bull در تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.

در زیر می توانید تریلر فیلم The Bronx Bull را مشاهده کنید یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *