بیاتومگ – اگر شما دهه ی ۸۰ میلادی را به یاد بیاورید، زمانی که نسخه ی اول Pacific Rim منتشر شد، خاطرات زیادی از این فیلم و ربات های بزرگ و طوفان هایی که باعث تخریب سیاره می شدند، داشته اید. در این ژانر می توان به انیمیشن Robotech نیز اشاره کرد، اما این کار بیشتر شبیه Transformers بود، و همچنین انیمیشن رباتهای مکانیکی، Gundam نیز یکی از همین برنامه ها بود. مطئنا فیلم های زیادی در آن زمان حول یک چنین موضوعی بودند، اما Pacific Rim جایی دیگر در بین مخاطبان دارد.

خوشبختانه Pacific Rim قرار است، ادامه داشته باشد، و در سال ۲۰۱۸ نسخه ی بعدی آن اکران شود. طی کنفرانسی که سازندگان این فیلم داشته اند، معلوم شد عنوان آن توسط کمپانی Legendary به Pacific Rim: Uprising تغییر کرده است. اگر Pacific Rim خبر قانع کننده ای نبود، Godzilla 2 چطور؟ روی عنوان این فیلم نیز آپدیت هایی صورت گرفته است، و عنوان آن به Godzilla: King of the Monsters تغییر کرده است. علاوه بر این کمپانی Legendary سه دستیار تهیه کهنه کار به نام های Herbert W. Gains و Valerie Flueger Veras و Sara Flamm برای تولید فیلم هایش به خدمت گرفته است.

هربرت دابلیو.گِینس، با کارنامه ای درخشان در این تولید این فیلم ها شرکت خواهد کرد، او قبلا در فیلم هایی چون The Brave One 2007 و Orange County 2002 و Watchmen 2009 حضور داشته است. او در مورد این فرصت پیش آمده برایش اینگونه گفته است:

من از این فرصت عالی پیش آمده بسیار خوشنود هستم، رشد و تکامل کمپانی Legendary در یک دهه ی گذشته، غیر قابل انکار بوده است. من افتخار می کنم که در پروژه های آینده ی این کمپانی نقش کلیدی داشته باشم و به روند پیشرفت این کمپانی کمک کنم.

در قدر دانی از گِینس، مِری پِرِنت (Mary Parent) نایب رئیس کمپانی Legendary اشاره کرده است:

گِینس، در حالی به ما پیوسته است، که تجربه ی کار با فیلم سازان پرکاری را در کمپانی دارد، تیز هوشی و تعهد بالای او به کار، دید بالای او نسبت به فیلم، باعث می شود تا او یک مکمل عالی برای فیلم های کمپانی Legendary شود، و به پیشرفت فیلم ها کمک زیادی خواهد کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *