بیاتومگ – شایعات جالب در طول تابستان نشان داد که مایکل فازبندر در فیلم Alien: Covenant دو نقش را بازی می کند، دیوید (David) بدجنس خطرناک از پرومتیوس و والتر (Walter) که بهبود یافته و جدید می باشد. بازی مایکل فازبندر در این دو شخصیت تایید شده است و حال این بازیگر در مورد شخصیت رباتی جذاب خود در فیلم Alien: Covenant توضیح می دهد.

در حالی که او برای تاریخ اکران فیلم Assassin’s Creed صحبت می کرده است، از او درباره ی نقش رباتی والتر در فیلم Alien: Covenant پرسیده شد و اینکه چه چیزی والتر و دیوید را از یکدیگر متفاوت می کند.

مایکل فازبندر بیان می کند:

والتر یک کتری واقعی متنوع از ماهی است. دیوید یک پروسه ی در حال پیشرفت بود، گمان می کنم تا حدودی یک نمونه ی اولیه باشد. او عناصر انسانی دارد که ممکن است مردم را گیج کند، اما والتر یک ربات سر راست می باشد، و به صورت زیبایی منطقی است.

 Alien: Covenant 2017
Alien: Covenant 2017

 یک کتری واقعی متنوع از ماهی به نظر تعریف فریبنده ای می باشد اما برای یک بیننده ممکن است جذاب باشد. آخرین بار ما دیوید را در پرومتیوس دیدیم که به همراه دکتر الیزابت شاو (نائومی راپاس) با سفینه ی مهندسی از زمین بلند شد. در فیلم Alien: Covenant دیوید یک سیاره جدید می یابد که می تواند در آن به کارهای زیستی خود بپردازد. خلاصه ای از داستان فیلم را در زیر می توانید مشاهده کنید:

در محدوده ی یک سیاره در دوردست های کهکشان، خدمه ی سفینه ی colony با هم پیمان می بندند که آنچه که فکر می کنند بهشت ناشناخته است را کشف کنند، اما در حقیقت این جهانی خطرناک و تاریک است، که تنها ساکن آن، دیوید مصنوعی (مایکل فازبندر) می باشد.

از جمله دیگر بازیگرانی که در فیلم Alien: Covenant بازی کرده اند کاترین واترسون در نقش کاپیتان سفینه، همراه با دنی مک براید، دیمیان بیچر، بیلی کرودوپ می باشند.

همچنین ما متوجه شدیم که جیمز فرانکو نقشی کوچک اما قابل توجه به عنوان شوهر کاپیتان سفینه دارد.

فیلم Alien: Covenant در ۱۹ می ۲۰۱۷ اکران می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *