بیاتومگ – این هفته، هفته ی شلوغی برای کمپانی DC بود، اول فیلم Justice League 2 به تاریخ ۲۰۱۹ موکول شد، تا فرصت کافی برای فیلم The Batman مهیا شود، سپس مشخص شد، یک اسپین آف با حضور مارگات رابی (Harley Quinn) به نام Gotham City Sirens ساخته خواهد شد و البته ساخت یک اسپین آف از فیلم Suicide Squad 2016 با محوریت ویل اسمیت (Deadshot) در حال برنامه ریزی است. و بعد هم خبری از بن افلک مبنی بر فیلم برداری The Batman در بهار ۲۰۱۷ منتشر شد.

پس در کمپانی DC چه خبر است، آنها قرار است چه فیلم هایی بسازند، و از همه مهمتر برنامه های Warner Bros برای آینده است. در صحبتی که گِرِگ سیلورمن (Greg Silverman) به عنوان مدیر ارشد تولید محتوای Warner Bros با مجله Deadline داشته است، تایید کرده، که فیلم The Batman در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد. او به پروژه های دیگر کمپانی در ۲۰۱۸ نیز اشاره داشته است، صحبت های گِرِگ به شرح زیر می باشد:

در سال ۲۰۱۸ فیلم های Fantastic Beasts 2 و Ready Player One به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، یکی از بهترین فیلم سازان دنیا، پروژه های بزرگی خواهند شد. همچنین در این سال فیلم های Aquaman به کارگردانی جیمز وان و بعد از آن فیلم های Scooby Doo و Lego Ninjago اکران خواهند شد. بعد از این ها نوبت فیلم Batman بن افلک است، به اعتقاد من بن در این کار موفق خواهد شد، در طی ۲۰۱۸ سرمایه گذاری های زیادی روی این فیلم ها انجام می شود، اما معلوم نیست که اوضاع برای همه آنها خوب پیش خواهد رفت یا خیر.

پس طبق گفته های گِرِگ مشخص می شود که فیلم The Batman در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد، اما او در صحبت هایش اشاره ای به فیلم The Flash نداشته، که این یعنی The Flash در ۲۰۱۸ اکران نخواهد شد. فیلم The Flash برگ برنده ی کمپانی DC است، کاراکتر فیلم به خوبی در بین طرفداران محبوبیت پیدا کرده است، چند ماه پیش دو تن از عوامل این فیلم یعنی جورج گراهام اسمیت (Seth Grahame-Smith) و ریک فاموییوا (Rick Famuyiwa) بخاطر اختلاف نظر، از فیلم جدا شدند، پس به نظر می رسد که در سال ۲۰۱۸ از فیلم The Flash خبری نباشد، و طرفداران باید منتظر این فیلم در سال ۲۰۱۹ باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *