بیاتومگ – یک مبارزه در آشپزخانه، یک مرد با چاقوی قصابی در برابر فرد دیگر که با یک موز می خواهد بجنگد، مردی که موز در دست دارد، برنده می شود! این صحنه ها در فیلم دوست داشتنی هستند، در این چنین فیلمی اینگونه می شود، آن نفر می تواند با موز دیگری را بکشد. و او این کار را انجام می دهد، پس از این صحنه لذت ببرید. این فیلم یک فیلم اکشن با جنبه های کمدی مثل فیلم های دهه ی ۱۹۳۰ میلادی است.

کوین هارت در Central Intelligence نقش کالوین جوینر (Calvin Joyner) را بازی می کند، یک آدم خشک و غمگین، که در دبیرستان بیشترین احتمال موفقیت را در او می دیدند. او یک کار خوب و همسر عالی دارد، ولی همچنان در زندگی احساس شکست می کند. دواین جانسون، نقش هم کلاسی سابق او رابرت ویردیک (Robert Weirdicht) با نام مستعار باب اِستون، را بازی می کند، دانش آموز چاقی که همیشه او را در مدرسه مسخره می کردند، او تبدیل به یک مأمور CIA شده است، ولی هنوز لباس های خنده دار می پوشد و در مورد، فیلم Sixteen Candles 1984 صحبت می کند. باب یک بدن ورزیده و آماده دارد، و در درگیری های فیلم به خوبی از این برتری خود استفاده می کند.

Central Intelligence 2016
Central Intelligence 2016

باب می خواهد با کالوین رابطه داشته باشد، تنها فردی که در دبیرستان با او خوب رفتار کرد، او بطور مخفیانه کار می کند، چون به اتهام قتل همکارش و خیانت مورد تعقیب است، او به تخصص کالوین نیاز دارد، تا نام خود را از لیست تروریست ها پاک کند. اما او واقعا کالوین را دوست دارد، او کالوین را مثل ابر قهرمان ها دوست دارد، از او تمجید می کند و او برایش مانند اسطوره ها است.

Central Intelligence 2016
Central Intelligence 2016

او به کالوین می گوید، که به کمکش نیاز دارد، و از او می پرسد، که در این ماجرا هست یا نه. کالوین می گوید، نه. باب می گوید، تو هستی از همان اول هم در این ماجرا وارد شده بودی. کالوین می خواهد بداند، چرا باب از او پرسید، که در این ماجرا هست یا نه، در حالی که از همان اول نیز در ماجرا بوده است، و باب به او می گوید، من احساس غرور می کردم اگر تو خودت می گفتی که در این ماجرا با من هستی. کالوین دوباره می گوید، من نیستم، و این دیالوگ چندی بار تکرار می شود، باب او را در یک سبد حمل نامه می اندازد، و در حالی که افرادی که برای گرفتن باب آمده اند، به سمت او شلیک می کنند، و کالوین هم در سبد است و برای خود فریاد می زند. باب به او می گوید که همه چیز ردیف می شود. رابطه ی بین آنها اینگونه بود.

Central Intelligence 2016
Central Intelligence 2016

بهترین چیز در مورد Central Intelligence، این است که، شما به رابطه ی آنها اعتقاد داشته باشید. هارت و جانسون، مانند کمدین های کلایک، Abbott & Costello و Bob Hope و Bing Crosby و Gene Wilder و Richard Pryor هستند، وقتی آنها کنار هم می ایستند، اختلاف قدشان مثل مقایسه، جن و مردی که آن را احضار کرده باشد، می ماند. اما فیلم به خوبی نقش های آنها را ترکیب کرده است و آنها در طول فیلم با همدیگر هستند، و به هم کمک می کنند.

Central Intelligence 2016
Central Intelligence 2016

باب به کالوین نیاز دارد، به او دروغ می گوید و او را در شرایط خطرناک قرار می دهد، اما او همیشه کالوین را از ته دل دوسته داشته است، باب همیشه او را به عنوان یک فرد شجاع و مهربان می شناسد. جانسون، که یکی از بهترین بازیگران فیلم های اکشن است، به خوبی از پس نقش خود در Central Intelligence برآمد. کالوین باب را مثل جیسون بورن، می داند، ولی باب می تواند با هر چیزی حتی یک موز، کسی را به قتل برساند و یک شخصیت مرموز و خونسرد دارد، که کالوین را شگفت زده می کند، اگر این داستان ها در مورد او درست باشد. کالوین در طول فیلم مثل مانند یک فرد نادان رفتار می کند، هیچکس در هالیوود به اندازه ی دواین جانسون شایستگی ندارد، او باید نقش سوپر من را بازی کند، او از هوشش در این فیلم استفاده کرده است، جانسون در طی فیلم از یک کودک چاق و بی عرضه به یک مأمور بزرگ در CIA تبدیل شد.

Central Intelligence 2016
Central Intelligence 2016

باب در فیلم یک قهرمان است، که کالوین دوست دارد، مثل او باشد. باب می داند که کالوین با دوستش در دبیرستان ازدواج کرده است و آن ها را زوج مناسبی می داند. کالوین فکر می کند، که مردی کوچک و بی اهمیت است، اما باب استون با این نظر او مخالف است، و به او نیاز دارد. باب استون یک شخصیت عالی دارد، مردی که دوست خود را ترغیب می کند، تا قهرمان قصه ی خود باشد، چون در مورد خودش این اتفاق به درستی اتفاق افتاده است و هیچکس نمی تواند متوقف پیشرفت باب شود. اما این خصوصیت در کالوین وجود ندارد، او یک فرد حواس پرت و پرحرف است، آنها در انتها و قبل از اینکه با هم همکار شوند، دوباره در جشن دبیرستان شرکت می کنند، و در آنجا کسانی که رابرت ویردیک را مسخره می کردند، با چهره ی جدید او یعنی باب استون، آشنا می شوند.

فیلم Central Intelligence، نوشته ی آیک بارینهولتز (Ike Barinholtz) و دیوید اِستِیسون (David Stassen) و راسِل مارشال تِربِر (Rawson Marshall Thurber) می باشد. کارگردان این فیلم تِربِر است، که قبلا در فیلم های کمدی We’re the Millers 2013 و Dodgeball 2004 به عنوان کارگردان و نویسنده، حضور داشته است.

دانلود فیلم Central Intelligence 2016

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *