بیاتومگ – اگر سریال  Game of Thrones یک اصلاح روش در فص ۶ داشتند، آن ممکن است تغییر حاشیه ی داستان های دورن (Dorne) بعد از تمرکز بر پیچ وخم آنها در فصل ۵ می باشد. با این حال الاریا سند و مارهای بیابان در فصل ۷ پشتیبان دنریس خواهند بود و کار آنها با یک نقش شگفت انگیز تمام شود.

به شما در مورد فاش شدن فصل ۷ سریال Game of Thrones هشدار داده شده است، با این حال، خوشبختانه فصل ۶ سریال ما را از دورن به دور نگه داشت، این خیلی سخت است که از کاراکترهای تازه که به ارتش دنریس خواهند آمد چشم پوشی کرد. و با این حال بازیگران ایندیرا وارما (Indira Varma)، روزابل لارنتی سلرس (Rosabell Laurenti Sellers)، کیشا کستل هیوز (Keisha Castle-Hughes)، جسیکا هنویک (Jessica Henwick) در شهری در غرب اسپانیا دیده شده اند، اما قبلا نیز دو تن از آنها در شهر کاسرس در غرب اسپانیا دیده شدند.

بر فرض اینکه کیشا کستل هیوز کار دیگری در این شهر داشته است، اما این در حالی است که جسیکا هنویک با کار بر روی Iron Fist و The Defenders خیلی شلوغ به نظر می رسد.

طی چند ماه گذشته  بنا به آنچه گزارش شده است می توان فهمید که یورون گریجوی نیروهای خود را به سرسی متعهد می کند و در وستروس به ناوگان دنریس حمله می کند که به کشته شدن حداقل یکی از مارهای بیابان می انجامد. اگر ما نقاط را به هم وصل کنیم، موفقیت یورون می تواند پیروزی را به پایتخت برگرداند و او غنایم و اسیرها را در رژه ای به رخ خواهد کشید.

اگر این حدس و گمان ها درست از آب دربیاید، ممکن است به این معنی باشد که اوبارا یا نایمریا طی جنگ کشته می شوند، در حالی که الاریا و تاین زنده می مانند، تنها برای اینکه در خیابان های پایتخت رژه بروند، و آنچه که می توانید تصور کنید سرنوشت آنها در دست سرسی و یورن می باشد. با هم یورن و سرسی، پادشاه و ملکه ی دیوانه خواهند بود، که معنی شکنجه و اعدام را می توانند تغییر می دهند.

 به طور طبیعی، آخرین چیزی که سریال Game of Thrones نیاز دارد، یک دور دیگر از شکنجه و اعدام می باشد، اما کسانی که امیدوار بودند که مارهای بیابان از صحفه ی روزگار محو شوند، دارند به خواسته ی خود می رسند. با این حال، این Game of Thrones است و همه سرانجام به طرز وحشتناکی خواهند مرد.

برای فصل ۷ سریال Game of Thrones لیستی از کارگردانان همراه با شایعاتی از جنگ های بزرگ و کوچک منتشر شده است، در حالی که کمترین فیلمبرداری در آیسلند می باشد. جیم برودبنت (Jim Broadbent) ستاره ی فیلم های Harry Potter به همراه کونور مک گروگر (Conor McGregor) نقش های قابل توجهی در فصل ۷ بازی خواهند کرد.

فصل ۷ سریال Game of Thrones تا تابستان ۲۰۱۷ پخش نخواهد شد. (کلیپ غیر رسمی)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

 

۲ دیدگاه ها

 1. keyvan

  ۹ دی, ۱۳۹۵ در ۱۹:۳۳

  برداشتی تریلر الکی گذاشتی بعد میگی فصل ۷ اقا یکم دقت کنی خوبه این تریلر فنه از فیلمای Pompeii و فیلمای دیگه کات شده 😐

  پاسخ دادن

  • amin

   ۱۹ دی, ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۷

   خب نوشته غیر رسمی دیگه

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *