بیاتومگ – هر مادری این احساس را داشته است که در نقطه ای از زندگی اش کاملا شکست خورده است یا شاید هم بیشتر از یک نقطه باشد. فشار اینکه همه چیز برای همه عالی باشد، همانند احساس گناهی که شما به طور مدام موجب پایین آمدن دیگران از جمله بچه هایتان، افرادی که دوست دارید، مادران دوست خود می باشد.

بازیگران :

 • میلا کونیس (Mila Kunis) در نقش امی میچل
 • امجی آنتونی (Emjay Anthony) در نقش دیلن
 • اونا لارنس (Oona Laurence) در نقش جین میچل
 • کریستینا اپلگیت (Christina Applegate) در نقش گوندولین
 • کریستین بل (Kristen Bell) در نقش کیکی
 • کارتین هان (Kathryn Hahn) در نقش کارلا
 • انی مومولو (Annie Mumolo) در نقش ویکی
 • جیدا پینکت اسمیت (Jada Pinkett Smith) در نقش استیسی

کارگردان : جان لوکاس (Jon Lucas)، اسکات مور (Scott Moore)

نویسنده : جان لوکاس، اسکات مور

فیلمبردار : جیم دانالت (Jim Denault)

آهنگساز : کریستوفر لنرتز (Christopher Lennertz)

فیلم Bad Moms 2016 که به دنیای احساسی و شگفت آوری پا می گذارد، نوشته و کارگردانی شده توسط دو مرد، جان لوکاس و اسکات مور می باشد که قطعات حقیقی آن باعث ایجاد طنز تلخی شده است. این ایده که چند تا دوست خود را از رفتارهای منظم رها کنند، در واقع چیزی است که لوکاس و مور در مورد آن می دانستند، آنها فیلمنامه ی اولین فیلم The Hangover را نوشته بودند و فیلم ۲۱ & Over را نوشته و کارگردانی کرده اند. در اینجا، آنها استعدادی شگفت آور را برای بینش جهان واقعی نشان می دهند در حالی که هنوز به ما صحنه ی آهسته ای از زنان که در حال به هم زدن فروشگاه هستند، می دهد.

Bad Moms 2016
Bad Moms 2016

این ترکیبی از حیله برای حرکت رو به جلو می باشد، که لوکاس و مور برای ورود به صحنه های دراماتیک بیشتری از آن استفاده ای غیر حرفه ای کرده اند. اما در دسته فیلم هایی که عنوان Bad را یدک می کشند، همانند Bad Santa و Bad Teacher و Bad Grandpa در واقع فیلم Bad Moms 2016 فیلم خیلی خوبی می باشد. برای فیلمی که در مورد خشونت رفتاری می باشد، اگر چه لحظات خنده دار زیادی دارد، این فیلم احساس آدم های واقعی را می دهد و این که ما با کاراکترها ارتباط برقرار می کنیم و با توجه به بازیگران کمدی قوی در این فیلم باید هم همینطور باشد.

میلا کونیس که در نقش امی، همسر و مادری صاحب دو فرزند است و در شیکاگو زندگی می کند. او در سن ۲۰ سالگی با دیوید که از دبیرستان با او آشناست، ازدواج کرده است. همانند دیوید در این فیلم اکثر مردها به صورت ابله نشان داده شده اند. حال امی در سن ۳۰ سالگی، مدام در حال رفتن به محل کار می باشد و مراقبت از دو بچه می باشد، بدون اینکه از طرف شوهرش کمکی دریافت کند. به علاوه او کسی است که تمام خرید ها را انجام می دهد، دو تا بچه را به کلاس های گوناگون می برد و همچنین در جلسه ی انجمن اولیا و مربیان شرکت می کند. همانطور او با صداقت کامل بیان می کند که کاری که او کامل در آن خوب است، دیر کردن است.

بعد از روزی که همه ی اتفاقات بد برایش رخ می دهد، امی تصمیم می گیرد که از این به بعد یک مادر کامل نباشد. او تبدیل به یک مادر بد می شود. گوندولین که مسئول انجمن اولیا و مربیان می باشد در واقع سعی دارد که با سخت گیری بیشتر به بچه ها و کلاس های بیشتر یک مادر خوب باشد. کریستینا اپلگیت یک شخصیت خونسرد را به نمایش می گذارد. با وجود افراطی که گوندلین به کار می برد، عینا یک واقع گرایی بنیادی نیز در این مورد وجود دارد. افرادی شبیه به گوندلین واقعا وجود داشته اند و دارند.

اما امی دو دوست جدید می یابد که آنها نیز مادر هستند، و تصمیم دارند که از تقلا کردن برای درست بودن همه چیز دست بردارند. امی با کیکی آشنا می شود که دارای ۴ فرزند می باشد و تحت کنترل  همسرش می باشد، و همچنین با کارلا، مادر تنهایی که دارای یک فرزند است که بازیکن بیسبال می باشد، او به دلیل رفتارهای نامناسبش هیچ دوستی ندارد.

Bad Moms 2016
Bad Moms 2016

یک انرژی خیلی عالی بین این سه بازیگر وجود دارد، که توانسته است شخصیت های متفاوتی را بر روی صحفه بیاورد. چه جالب است که فیلمی در مورد دوستی سه زن در میان فیلم های مردسالار دیده شود. همانند بازسازی فیلم Ghostbusters با بازیگران زن می باشد. اگر ما به مقایسه ی بین این دو تا ادامه بدهیم، فرم کیت مک کینون خیلی غیرقابل پیش بینی بود و بازی ای برای هرچیز و غیر قابل توقف می باشد. با عجیب شدن، مکان های تاریک که همیشه از هنر او بوده است، اما فیلم Bad Moms این شانس را می دهد تا در سطح های مختلف شوخی کنند و به کارلا یک نجابت و وفاداری داده می شود که او را از سادگی دور می کند.

کونیس، بل و هان نقش سه زن را بازی می کنند که از سه پس زمینه ی مختلف با یکدیگر متحد می شوند تا یک سیستم قلدر را سرنگون کنند. برای این کار آنها امی را به عنوان کاندید رهبری انجمن اولیا و مربیان معرفی می کنند تا با گوندلین رقابت کند.

حتی با اتفاقات نرم و شیرینی که در آخر اتفاق می افتد، فیلم Bad Moms جذابیت ها را نگه داشته است. شاید بعد از این همه مادران می توانند همه چیز بدست آورند.

دانلود فیلم Bad Moms 2016

 • فیلم Tomb Raider (توم ریدر)

  نقد فیلم Tomb Raider (توم ریدر)

  گرچه فیلم Tomb Raider (توم ریدر) در لحظه سرگرم‎کننده است و به طرزی هیجان‎انگیز و پرتکاپو، …
 • فیلم Everybody Knows (همه می‎دانند)

  نقد فیلم Everybody Knows (همه می‎دانند)

  در این فیلم جدید درام و روانشناختی پر از دیالوگ اصغر فرهادی، بازیگران سطح جدیدی از توان خو…
 • فیلم IT (آن چیز)

  نقد فیلم IT (آن چیز)

   بیاتومگ – فیلم IT (آن چیز) که بر اساس رمان پرفروشی به همین نام نوشته استیون کینگ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *