بیاتومگ – ارتباط برقرار کردن بین ارون پاول (Aaron Paul)، هیو دَنسی (Hugh Dancy) و میچله موناگان (Michelle Monaghan) در فصل اول سریال مذهبی/درام The Path سخت به نظر می رسد. در نگاه اول به سریال در فصل ۲، معلوم می شود که این فصل از فصل قبلی نیز تیره تر خواهد بود. در زیر شما می توانید، اولین عکس ها از فصل دوم The Path مشاهده کنید.

The Path
The Path
The Path
The Path
The Path
The Path

در فصل دوم، سریال The Path مسیر شگفت انگیزی را دنبال می کند، و در تلاش است تا حرکت های عجیب و مرموز دکتر مِیِر را درک کند. با عذاب هایی که به اِدی می رسد، او تلاش می کند تا با زندگی جدیدش در یک دنیای سکولار کنار بیاید، در حالی که سارا هنوز از کال مطمئن نیست، ولی در کنار او به عنوان نگهبان کمپانی The Light می ایستد. زمانی که خانواده سارا به گذشته تاریک کال پی می برند، او برای بهتر شدن اوضاع این حقیقت را پنهان می کند. کال و سارا الآن بیشتر از همیشه به هم نزدیک هستند، آنها در تلاش برای جبران خطاهای خود هستند، در حالی که اِدی به دنبال کشف حقیقت دکتر مِیِر است.

در سریال The Path بازیگران دیگری از جمله، کایل آلن (Kyle Allen)، اِمی فورسایث (Amy Forsyth)، اِما گرینوِل (Emma Greenwell) و راکموند دانبار (Rockmund Dunbar) نیز حضور خواهند داشت. این سریال بوسیله ی جسیکا گُلدبرگ تولید و نوشته شده است. فصل دوم سریال از ۲۵ ژانویه ۲۰۱۷ در Hulu پخش خواهد شد.

تریلر فصل دوم سریال The Path را می توانید در زیر مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *