بیاتومگ – حدس زدن برندگان، جایزه ی Golden Globe از جایزه Emmy بسیار سخت تر است، حداقل در بخش سریال های تلویزیونی، و این شگفت انگیز خواهد بود اگر سریال Game of Thrones با وجود سال خیره کننده ای که داشت، این جایزه را کسب کند. اما نویسنده ی کتابهای این سریال جرج آر.آر.مارتین (George R.R. Martin) بر این باور است که، در این نبرد برای کسب جایزه، سریال Westworld پیروز خواهد شد.

جرج آر.آر.مارتین در گفتگویی که با مجله ی EW داشته است، اشاره کرده، احتمال اینکه Westworld جایزه ی گلدن گلوب بهترین سریال درام را کسب کند، بیشتر از فصل ششم Game of Thrones است. سریال Game of Thrones در اوایل سال جاری، موفق به کسب جایزه ی Emmy شد. مارتین در مورد نامزدی این دو سریال در گلدن گلوب گفته است:

به عنوان کسی که در HBO است، من از اینکه Westworld و Game of Thrones هر دو نامزد یک چنین جایزه ی بزرگی هستند، بسیار خوشحالم. سریال Westworld به عنوان یک فیلم علمی تخیلی، برای کسب این جایزه، راه سختی در پیش دارد، من از اینکه سریال Stranger Things نیز در این لیست هست، خوشحال هستم و به نظر من رقابت اصلی بین این سه سریال خواهد بود. همه ی این سریال ها نشان می دهد ما در عصر طلایی سریال های تلویزیونی هستیم.

لازم به ذکر است که، اگر Westworld برنده شود، باز هم بین تندی نیوتن از سریال Westworld و لینا هیدی از سریال Game of Thrones، برای کسب جایزه ی بهترین بازیگر مکمل زن، در سریال های تلویزیونی، رقابت خواهد بود. گفته های جاناتان نولان از مجله EW بعد از اعلام نامزدهای هفتاد و چهارمین دوره ی مراسم Golden Globe Awards اینگونه بوده است:

رقابت با Game of Thrones بسیار بر سر بردن این عناوین بسیار سخت است، اما پتانسیل های سریال جدید Westworld را نیز نباید دست کم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *