بیاتومگ – موفقیت هایی که HBO در فیلم های درام، از جمله سریال Westworld به دست آورد، قابل مقایسه با پروژه های کمدی این شبکه نیست. در دومین تریلر از سریال۲۰۱۷ Crashing، بازیگران مشهوری چون سارا سیلورمن (Sarah Silverman)، تی.جی میلر (T.J. Miller) و کریس راک (Chris Rock) به جاد آپاتوف (Judd Apatow) و پیت هولمز (Pete Holmes) به این سریال پیوسته اند.

پخش Crashing در ۱۹ فوریه ۲۰۱۷، بعد از فصل ششم سریال Girls خواهد بود. امروز دومین تریلر از سریال Crashing منتشر شد، با این سریال، پیت هولمز بعد از برنامه The Pete Holmes Show، که از شبکه TBS پخش می شد، دوباره به تلویزیون بر می گردد.

داستان سریال درباره یک استند آپ کمدین با بازی پیت هولمز است، که در می یابد همسرش نسبت به او بی وفا شده است، و پیت برای اینکه همسرش دید تازه ای نسبت به زندگی پیدا کند، او را به استیج های کمدی در نیویورک سیتی می برد. در این سریال آرتی لَنگ (Artie Lange) و لورن لَپکوز (Lauren Lapkus) نیز حضور خواهند داشت. تهیه کننده های اجرایی سریال نیز جاد آپاتوف (Judd Apatow) و پیت هولمز (Pete Holmes) هستند.

این سریال جدید ۱۹ فوریه ۲۰۱۷ از ساعت ۲۲:۳۰ پخش خواهد شد، در حالی که پخش آخرین فصل سریال Girls یک هفته زودتر، یعنی ۱۲ فوریه خواهد بود.

تریلر سریال Crashing را می توانید در زیر مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *