بیاتومگ – پر کردن جای مایکل کین (Michael Caine) بازیگری که برنده ی جایزه ی اسکار بوده، بسیار سخت است. او در فیلم The Dark Knight 2008 به کارگردانی کریستوفر نولان از نقش های اصلی فیلم بود. جای تعجب نیست که یک بازیگر برنده ی اسکار، دوباره برای بازی نقش آلفرد پنی وورث (Alfred Pennyworth) به خدمت گرفته شود، آلفرد برای بتمن مانند یک پدر و یک دوست همیشگی بود و حالا بجای مایکل کین، جرمی آیرِنس (Jeremy Irons) این نقش را بر عهده خواهد داشت.

دیروز طبق بررسی هایی ک توسط IGN و جیم ویکوودا (Jim Vekvoda) انجام شد، معلوم شد که جرمی آیرنس، این نقش مهم و اصلی در فیلم های Justice League و The Batman بازی خواهد کرد. جیم در مورد حضور جرمی در نقش آلفرد اینگونه گفته هایش را بیان کرده است:

من فکر می کنم او با تمام وجود منتظر است ببیند، چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. او برای بروس وِین کار می کند ولی همیشه با او موافق نیست، اما هر وقت و هرجا که بروس به کمک نیاز داشته باشد، به او کمک خواهد کرد. من مطئمن نیستم که آلفرد در Justice League به اندازه ی The Batman هم مهم باشد. چون در Justice League ما پنج قهرمان در فیلم خواهیم داشت، ولی آلفرد فقط با یکی از آن ها یعنی بتمن کار می کند. این واقعا جالب است که جرمی را در این نقش در فیلم بتمن ببینیم، فیلم برداری بتمن در بهار ۲۰۱۷ شروع خواهد شد، و همه باید منتظر اکران فیلم در ۲۰۱۸ باشند، تا ببینند آلفرد در نقش خود چگونه ظاهر خواهد شد.

قبلا هم بن افلک تاکید کرده است که فیلم برداری بتمن در بهار ۲۰۱۷ شروع خواهد شد. این حرف ها همه نشان دهنده ی پیشرفت کار هستند. به هر حال جرمی در مورد نقش آلفرد در فیلم می گوید:

آلفرد، کاراکتر بسیار جذابی است. من و آلفرد از لحاظ ذهنی بسیار به هم نزدیک هستیم. من از حضور در چنین نقشی واقعا لذت می برم و تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا از پس این نقش مهم در فیلم بر بیایم.

بن افلک تایید کرده است که نقش منفی و دشمن او در فیلم کاراکتر Deathstroke خواهد بود. کاراکتری که بیشتر به سریال های Teen Titans و Green Arrow شبیه خواهد بود. آیرنس هم انتظار داشته بود که در فیلم شخصیت منفی وجود داشته باشد، چون بدون آنها در فیلم خلاء نبود کاراکتر منفی حس می شد. او همچنین اضافه کرد:

من هیجان زده هستم، و منتظرم تا هرچه سریعتر فیلم نامه را بخوانم. بن کارگردان بزرگ و اثبات شده ای است و من فقط منتظر کار با او هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *