بیاتومگ – در حالی که اکثر طرفداران فیلم های فضایی و بین سیاره ای برای دیدن فیلم تازه ریدلی اسکات (Ridley Scott) به نام Alien: Covenant منتظر هستند، شاید این برای طرفداران این ژانر کافی نباشد، پس آنها می توانند جیک جینلهال (Jake Gyllenhaal)، رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) را با هم در فیلم فضایی ترسناک Life 2017 ببینند.

پوستر بر روی ارتباط چشمی کار کرده است و از هر یک از سه بازیگر تصویری جدا قرار داده است، در حالی که نام فیلم در سراسر پوستر گسترش یافته است که بر روی استعداد بازیگرانی که در فیلم هستند تاکید می کند.

با وجود بودجه پایین فیلم Life 2017 در دسته فیلم های علمی-تخیلی، این فیلم ترکیبی از بازیگران جذاب و بازیگران کهنه کار می باشد. به همین ترتیب فیلم بر روی حضور ستاره ها و همچنین جلوه های بصری برای ایجاد فضای بدون جو و ایستگاه فضایی تمرکز کرده است. یکی دیگر از تفاوت های قابل توجه فیلم Life 2017 نسبت به دیگر فیلم های فضایی، وجود ژانر ترسناک در فیلم می باشد.

فیلم Life 2017 که توسط دنیل اسپینوزا (Daniel Espinosa) کارگردانی شده است و فیلمنامه ی آن را پاول ورنیک (Paul Wernick) و رت ریس (Rhett Reese)، نویسنده های Deadpool نوشته اند، داستان یک ایستگاه بین المللی فضایی را روایت می کند که شامل یک تیم فضانوردان است که ماموریت دارند که درباره ی شواهد زندگی میکروبی بر روی مریخ تحقیق کنند. زمانی که خدمه آلوده می شوند و ویروس ها، آنها را مجبور می کنند که علیه همکاران خود عمل کنند، وضعیت به معنای کامل از کنترل خارج می شود.

فیلم Life 2017 در ۲۴ مارس ۲۰۱۷ اکران می شود.

در زیر می توانید پوستر و عکس مربوط به فیلم Life 2017 را مشاهده کنید:

Life 2017
Life 2017

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *