بیاتومگ – در سال ۲۰۱۶ فیلم های زیاد خوبی منتشر شده است. این فیلم ها واقعا شگفت آور بودند، اما لیست پایین خیلی فیلم های بد و افتضاحی بودند. همانطور که قبلا بهترین فیلم های سال ۲۰۱۶ را معرفی کردیم، حال قصد داریم که ۱۰ فیلم بد سال ۲۰۱۶ را به شما معرفی کنیم. این فیلم ها از همه ی جهات بررسی شده اند و انتخاب شده اند، ممکن است که عناوین بزرگ این فیلم ها شما را گول بزند، و از خودتان بپرسید که چرا این فیلم، جزو بدترین فیلم ها است، در واقع همین عناوین بزرگ هستند که شکست خوردند.

Alice Through the Looking Glass 2016
Alice Through the Looking Glass 2016

فیلم Alice Through the Looking Glass

کارگردان : جیمز بابین (James Bobin)

سال ۲۰۱۶، سال اوج فیلم های دنباله ای، فیلم های بی روح تابستانی و سالی که بار دیگر جانی دپ را در گریمی غلیظ دیدیم، بود. فیلم Alice Through the Looking Glass به کارگردانی جیمز بابین (James Bobin)، یک دنباله ی کاملا اضافی به همراه فرضی اشتباه بوده است. آلیس (میا وازوکوفسکی) به دنیای زیر زمین باز می گردد تا با سفر به زمان گذشته، خانواده ی مت هاتر را نجات دهد، در حالی که همه در خطر هستند. اگر اولین فیلم شما درباره ی زنی شجاع می باشد که دنیایی جادویی را از نابودی نجات می دهد و خطرات را می پذیرد که به یک مرد غمگین کمک کند، پس شما با این فیلم به مشکل می خورید.

اگر شما فکر می کنید که فیلم اول Alice بد بوده است، پس فقط تصور کنید که این دیگر چی می تواند باشد.


The Boss 2016
The Boss 2016

فیلم The Boss

کارگردان : بن فالکون ( Ben Falcone)

یکی از غم انگیزترین رویداد های ۲۰۱۶،  کمدی های بد با وجود داشتن بازیگر کمدی خوب می باشد. به عنوان مثال می تواند چند تا از این فیلم ها را نام برد، اما بدترین آنها فیلم The Boss می باشد. ملیسا مک کارتی (Melissa McCarthy) افسانه ای در نقش میچل درنل نفرت انگیز، یک مدیر عامل منفور که همه چیزش را از دست داده است و سعی دارد به کمک دستیار خود (کریستین بل)، همه چیز را از نو بسازد.

درنل یک یتیم بوده است، و یاد می گیرد که با بقیه خوب باشد، فیلم The Boss لذت خانواده را بیان می کند، چیزی که برای مک کارتی و شوهرش بن فالکون که فیلم را کارگردانی کرده است، مفاهیم خیلی زیادی دارد، اما پیامی که از این فیلم گرفته می شود این است که هر چند با بازیگر درخشان همانند مک کارتی، این فیلم شبیه یک جوک بد می باشد.


Collateral Beauty 2016
Collateral Beauty 2016

فیلم Collateral Beauty

کارگردان : دیوید فرانکل (David Frankel)

تریلر هایی که برای فیلم Collateral Beauty ساخته شده بود، فیلمی جذاب برای کریسمس را نوید می داد، اما نتیجه خیلی بدتر از آنچه که تصور داشتیم، شد. در حقیقت فیلم Collateral Beauty داستان حرص و طمع شرکت های بزرگ می باشد. در تریلر های ساخته شده این طور به نظر می رسید که هووارد (ویل اسمیت) با تجسمی از عشق، زمان و مرگ ملاقات می کند، اما در شروع فیلم متوجه می شوید که آنها فقط بازیگرانی هستند که توسط دوست موحش خود استخدام شده اند. به نظر این حیله ی کثیف فیلم سازان بود که تصمیم گرفتند که فیلم دوستان را گول بزنند تا فروش بیشتری داشته باشند و به جای فیلمی پر هیجان، فیلمی افتضاح را نمایش دادند.


Dirty Grandpa 2016
Dirty Grandpa 2016

فیلم Dirty Grandpa

کارگردان : دن مازر (Dan Mazer)

فیلم Dirty Grandpa عینا توهین آمیز بود، یا حداقل نکات توهین آمیزی دارد. ظاهرا فیلم ساز هر کاری برای خنده دار کردن فیلم می کند اما هیچ کدام به نتیجه ای مطلوب بدل نشده است. فیلم Dirty Grandpa یک شوخی بی مزه ی به تمام معنا است، همانند کسی که جوک های بی مزه تعریف می کند و خودش فکر می کند که خیلی خنده دار است.


The Girl on the Train 2016
The Girl on the Train 2016

فیلم The Girl on the Train

کارگردان : تت تیلور (Tate Taylor)

با نامزدی گلدن گلوب امیلی بلانت (Emily Blunt) گول نخورید، فیلم The Girl on the Train یک فاجعه است. اقتباس از کتاب پرفروش پائولا هاوکینز (Paula Hawkins) نه تنها آن را خوب نکرده است، بلکه مجموعه ای خسته کننده از بازیگری تکراری، فیلمسازی ضعیف، جلا دادن به خشنوت علیه زنان می باشد. آنها فکر می کنند که با بکار بردن حیله و استفاده از فیلم Gone Girl می توانند فیلم را جذاب تر کنند، اما آنها اشتباه می کنند.


Independence Day: Resurgence 2016
Independence Day: Resurgence 2016

فیلم Independence Day: Resurgence

کارگردان : رونالد امریچ (Roland Emmerich)

فیلمی علمی-تخیلی که فقط بودجه ی زیادی را خرج کرده است تا شبیه یک فیلم اکشن هیجان انگیز باشد، همانند فیلم اول آن که سعی داشت فیلمی ماندگار شود. فیلم تهاجم بیگانگان فضایی را به تصویر می کشد، که سردی در ارتباط برقرار کردن و عدم وجود فیلمنامه ی مناسب این فیلم را به شکست محکوم کرد.


 Masterminds 2016
Masterminds 2016

فیلم Masterminds

کارگردان : جارد هس (Jared Hess)

فیلم Masterminds با بازی زاک گالیفیاناکیس یک آشغال به تمام معنا است، می توان با برخی از شوخی های احمقانه ی فیلم کنار آمد، اما فیلم به طور دردآوری ناخالص، زمخت و کودکانه است که تنها هیجانی که با دیدن فیلم تجربه می کنید، خجالت کشیدن است. از دیگر ستارگان فیلم کریستین ویگ (Kristen Wiig)، کیت مک کینون (Kate McKinnon) و لسلی جونز (Leslie Jones) می باشند، اما حتی با گروه بازیگران فیلم Ghostbusters، این فیلم نجات پیدا نکرد.

ویگ غیر جذاب ترین کاراکتر عمرش را بازی کرده است، در حالی که مک کینون و جونز بازی معمولی شان را ارائه می دهند، فیلم بر اساس سرقت واقعی از بانک می باشد، حتی خلافکاران نیز لیاقت بهتر از این ها را دارند.


Mother’s Day 2016
Mother’s Day 2016

فیلم Mother’s Day

کارگردان : گری مارشال (Garry Marshall)

کارگردان فیلم Mother’s Day در جولای در گذشت، لذا برای احترام به او از صحبت در مورد فیلم خودداری می کنیم.


Suicide Squad 2016
Suicide Squad 2016

فیلم Suicide Squad

کارگردان : دیوید آیر (David Ayer)

فیلم Suicide Squad ناامید کننده نبوده است، زیرا سطح انتظارات از این فیلم خیلی پایین بوده است. اما هنوز کمپانی و آیر می توانستند ما را شگفت زده کنند، مخصوصا با در اختیار داشتن بازیگرانی همچون ویل اسمیت (Will Smith) و مارگات رابی (Margot Robbie) که نقطه قوت فیلم هستند. نباید همه ی کاستی ها را به آیر نسبت داد، چون کمپانی سازنده نیز سهمی از این کاستی دارد که تعجبی ندارد که فیلم کاملا به هم ریخته و بی پایه اساس باشد.


Zoolander 2 2016
Zoolander 2 2016

فیلم Zoolander 2

کارگردان : بن استیلر (Ben Stiller)

من اولین فیلم Zoolander را چندین بار دیده ام و دیدن چند باره ی آن لذت بخش است. اما فیلم Zoolander 2 را یک بار به سختی می توان تحمل کرد.

همچنین به چند فیلم ناشایسته دیگر می توان اشاره کرد که شامل فیلم The Angry Birds Movie ، فیلم Hardcore Henry، فیلم The Legend of Tarzan، فیلم Now You See Me 2 و همچنین فیلم Sausage Party می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *