بیاتومگ – مدت زمان زیادی برای فصل دوم سریال Sense8 منتظر بودیم. با این تریلر منتشر شده معلوم شد که فصل دوم این سریال در سال ۲۰۱۷ پخش خواهد شد. فصل اول این سریال در سال ۲۰۱۵ پخش شد. نسخه ی دو ساعته ویژه ی تعطیلات در کریسمس پخش خواهد شد. اما معلوم نیست این نسخه ی دوساعته چقدر شبیه فصل دوم سریال باشد یا حتی داستان جداگانه ای داشته باشد و شاید هم فقط شامل طرح هایی از فصل اول باشد. علاوه بر این هر ده قسمت فصل دوم سریال در روز جمعه ۵ می ۲۰۱۷ پخش خواهد شد. خلاصه داستان هر دو نسخه از سریال به صورت زیر است:

نسخه ویژه ی کریسمس سریال:

سفر آنها ادامه دارد و این هشت مغز فوق العاده به هم نزذیکتر می شوند و ارتباط بیشتری با هم برقرار می کنند. آنها سعی می کنند از اسرار دیگری با خبر شوند و هرکدام به دنبال این است که خودش را اثبات کند.

فصل دوم سریال:

کاپیوس (Toby Onwumere)، کالا (Tina Desai)، لیتو (Miguel Angel Silvestre)، نومی (Jamie Clayton)، رایلی (Tuppence Middleton)، سان (Donna Bae)، ویل (Brian J. Wright) و ولفگانگ (Max Riemelt) هم ذهنی و هم فیزیکی کنار همدیگر جمع می شوند و در مشکلات و پیروزی های یکدیگر شریک می شوند. در راه فرار از ویسپرس (Terrence Mann) و کسانی که هویت آنها را زیر سوال می برند، مهم است که این بازماندگان راهی برای ادامه زندگی پیدا کنند .

برای کسانی که با سریال آشنا نیستند. سریالSense8 در مورد ۸ کاراکتر در سراسر جهان است که بعد از مرگ بطور مرموزی از لحاظ ذهنی و احساسی به هم مرتبط هستند.

بازیگران این سریال شامل دِریل هانا، نِوین اندروز (ستاره ی سریال Lost)، برایان جِی اسمیت (فیلم Stargate: Universe)، تاپِنس میدِلتون (فیلم Jupiter Ascending)، جِیمی کلایتون، فریما آگیمِن (سریال Doctor Who)، بازیگر هندی تینا دسا، بازیگر کره ای دونا بائه، بازیگر آلمانی مکس ریملت، بازیگران مکزیکی آلفونسو هررا و اِرندیرا ایبارا و همچنین میگل سیلوستر و تِرِنس مَن می باشد.

در زیر می توانید تریلر را مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *