بیاتومگ – اگر تا به حال فکر می کردید که فصل ششم سریال Homeland ممکن است کمتر موضعی نسبت به انتخاب رئیس جمهور زن داشته باشد باید دوباره فکر کنید. در اولین تریلر کامل این فصل قدرت بصورت آشکار و کامل انتقال پیدا می کند و این برنامه باعث تهدید تروریسم در کشور می شود. بعد از تیزرهای کوتاهی که برای فصل بعدی این سریال منتشر شد. Homeland در این تریلر جدید ما را به نیویورک سیتی جایی که در آن اختشاش داخلی رخ داده است می برد. در حالی که ما شرایط روپرت (Rupert Friend) بعد از آخر فصل شش نمی بینم. اما حداقل کوئین دوباره صحبت می کند.

همراه با پخش سریال در ۱۵ ژانویه ۲۰۱۷ بازیگران مهمانی در سریال هستند که می توان از جِیک وبر (Jake Weber) در نقش بِرِت اوکیف (Brett O’Keefe)، ستاره ی سریال House of Cards الیزابت مارول (Elizabeth Marvel) در نقش رئیس جمهور جدید، بازیگر سریال Prison Break روبرت نِپِر (Robert Knepper)، پاتریک سابانگی (Patrick Sabongui) و هیل هارپر (Hill Harper) نام برد. این سریال در حال برنامه ریزی برای فصل های ۷ و ۸ نیز می باشد. خلاصه ی داستان فصل ششم اینگونه است:

بعد از اینکه کری متیسون (Carrie Mathison) یک حمله تروریستی در برلین را خنثی می کند. فصل ششم چند ماه بعد اتفاق می افتد. بعد از اتفاق ها او به کشورش بر می گردد و در بروکلین نیویورک ساکن می شود. او در یک نهاد که به مسلمانان ساکن آمریکا کمک می کند، کار می کند. فصل ششم در مورد تاثیرات انتخابات جدید و شروع و پایان آن خواهد بود. زمان انتقال قدرت فضای دولت پر از اضطراب می شود و هر کسی برای منافع خودش رقابت می کند. این انتقال قدرت بین رئیس جمهور قبلی و رئیس جمهور جدید بسیار پیچیده و ضعیف خواهد بود.

شما در زیر می توانید تریلر فصل ششم سریال Homeland را مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *