بیاتومگ – در اولین نگاه به سریال The Handmaid’s Tale که برگرفته شده از کتابی به همین نام، اثر مارگارت اتوود (Margaret Atwood) می باشد. فقط کلمه ی بی نظیر مناسب این سریال است. Hulu علاوه بر اینکه تصاویر جدیدی از The Handmaid’s Tale منتشر کرده تاریخ پخش این سریال را نیز در آپریل ۲۰۱۷ اعلام کرده است. از قبل معلوم بود که نقش اول سریال الیزابت ماس (Elisabeth Moss) خواهد بود. اما تصاویر منتشر شده ی گویای حضور بازیگران برجسته ی دیگری نیز می باشد.

علاوه بر تصاویری که از ماس در فیلم منتشر شده، Hulu تاریخ دقیق پخش این سریال را ۲۶ آپریل ۲۰۱۷ اعلام کرده است. از بازیگران تازه ای که در سریال حضور خواهند داشت می توان به جوزف فاینس (Joseph Fiennes)، ایوان استراهوفسکی (Yvonne Strahovski)، سامیرا وایلی (Samira Wiley)، مکس مینگلا (Max Minghella) و مَدِلین برووِر (Madeline Brewer) اشاره کرد.

این سریال درام بر اساس کتاب پر فروش The Handmaid’s Tale اثر مارگارت اتوود (Margaret Atwood) است. داستان در مورد جمعیتی است که در گیلیاد (Gilead) یک منطقه که قبلا جزء آمریکا بوده است زندگی می کنند. با افزایش فجایع زیست محیطی و افزایش جمعیت گیلیاد با یک حکومت که زنان را جزئی از دارایی ایالت می داند، برخورد می کند. به عنوان یکی از معدود زنان باردار باقی مانده اُفرِد (الیزابت ماس) در خانه ی یکی از فرماندهان حکومت به عنوان خدمتکار فعالیت می کند. در این جامعه خطرناک که گفتن یک کلمه ممکن است با پایان زندگی همراه باشد، اُفرِد بین فرماندهان، زن های بیرحمشان و خدمتکاران آنها قرار می گیرد تا شاید یکی از آنها بتواند جاسوسی برای Gilead باشد و همه ی آن ها یک هدف دارند، زنده ماندن و پیدا کردن دختری که از او گرفته شده است.

تصاویر تازه منتشر شده این سریال در زیر قابل مشاهده می باشد. تریلر سریال نیز قرار است که در ماه آینده منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *