بیاتومگ – چند هفته قبل، خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) و کارگردان گاس ون سنت (Gus Van Sant) اعلام کرده اند که در حال مذاکره برای پیدا کردن بازیگر برای فیلم بیوگرافی در مورد نقاش کارتون جان کالاهان ( John Callahan) می باشند. به نظر می رسد که توسعه ی این فیلم سرعت گرفته است چون جونا هیل و رونی مارا در حال مذاکره برای بازی در این فیلم هستند. این فیلم اقتباسی از زندگینامه ی جان کالاهان به نام Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot می باشد.

کالاهان بعد از تصادف ماشین در ۲۱ سالگی فلج شد، و یک حرفه برای خود ساخت که با دو دست خود کارتون هایی می کشید. کارهای او در مجله های بسیار زیادی به چاپ رسیده است، زندگی نامه ی او برای چندین سال است که در حال توسعه می باشد، در ابتدا نقش جان کالاهان برای رابین ویلیامز (Robin Williams) در نظر گرفته شده بود.

خلاصه ای از کتاب زندگی نامه ی جان کالاهان را در زیر می توانید بخوانید:

داستان در مورد مردی ۳۸ ساله می باشد که هم نقاش است و هم یک الکلی که در دوره ی ترک است. زندگی او واقعا الهام بخش است، این کتاب بدون رحم و دلسوزی برای جان کالاهان، به ما در مورد زندگی یک فلج می گوید که چه قدر زندگی بدون سیستم رفاهی سخت است، یک نقاش کارتون که کمدی خود را می یابد و یک مرد بدون هیچ دلیلی به آنچه که از ایمان کشف کرده است، ایمان دارد.

تاریخی برای اکران این فیلم اعلام نشده است، اما این طور که سازندگان به کار سرعت بخشیده اند طولی نخواهد کشید که خبرهایی از این فیلم بشنویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *