بیاتومگ – کمپانی Paramount تریلر بین المللی تازه ای برای فیلم Ghost in the Shell 2017 با بازی اسکارلت جوهانسون را منتشر کرده است. که فیلمی رباتی بر اساس فیلم اصلی به همین نام در سال ۱۹۹۵ می باشد.

تریلر فیلم Ghost in the Shell 2017 از همان ابتدا بیان می کند که این ایده ی تازه ای است که به سینما آمده است تا فیلم دوستان را شگفت زده کند. بدنه اصلی فیلم Ghost in the Shell 2017 در مورد مکالمات فلسفی در مورد آگاهی و موجودیت می باشد، همانند یک قسمت طولانی از سریال WestWorld، اما فیلم یا حداقل تریلر، بیشتر برای پیدا کردن گذشته ی او (اسکارلت جوهانسون) تمرکز می کند.

فیلم Ghost in the Shell 2017 بر اساس ویژگی های علمی-تخیلی، یک عملیات ویژه است که یک نوع انسان رباتی رهبری بخش ۹ را به عهده می گیرد، که وظیفه دارند که خلافکاران و افراط گرایان را متوقف سازند، بخش ۹ با ارتشی رو به رو می شود که تنها هدف آنها از بین بردن پیشرفت هانکا روباتیک (Hanka Robotic) در حوزه ی تکنولوژی رباتی می باشد.

فیلم  Ghost in the Shell 2017 در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۷ اکران خواهد شد و کارگردان این فیلم روپرت ساندرس (Rupert Sanders) می باشد، از دیگر بازیگران فیلم مایکل وینکوت (Michael Wincott) و مایکل پیت (Michael Pitt) را می توان نام برد.

در زیر می توانید تریلر فیلم Ghost in the Shell 2017 را مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *