بیاتومگ – فیلم ۲۰۱۶ Assassin’s Creed یک فیلم برگفته شده از بازی های ویدئویی پر محتوای یوبیسافت به همین نام می باشد که هرکدام از این بازی ها تاریخچه ی دور و درازی دارند. بعد از حدود یک دهه از پیدایش، این بازیها تبدیل به یکی از محبوب ترین ها در دنیای بازی شدند و طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب کردند. تا به امروز نیز این بازیها عناوین بسیار موفقی داشته اند و این باعث شده تا در فیلمی که از این عنوان ساخته می شود نامزد جازه ی اسکار مایکل فازبندر هم به عنوان بازیگر اصلی و هم به عنوان تهیه کننده حضور داشته باشد.

اگر همه چیز خوب پیش رود Assassin’s Creed می تواند بهترین فیلم اقتباسی از بازیهای ویدئویی شود، حداقل یوبیسافت به این فیلم امیدوار است. اما آنها چقدر روی این پروژه تمرکز داشته اند؟ آیا برنامه ی آنها اینگونه است که فیلم را در همین یک نسخه تمام کنند یا برنامه ای بلند مدت برای ادامه ی آن دارند؟ در صحبتی که با فازبندر در مورد اتمام نقش کالوم لینچ (Callum Lynch) کاراکتر اصلی فیلم در همین نسخه یا ادامه ی حضور او در نسخه های بعدی شد، او اینگونه پاسخ داد:

این فیلم به اندازه ی کافی داستان برای ادامه ی کار در اختیار دارد. ما ایده هایی برای اینکه دو نسخه بعدی از فیلم را بسازیم در اختیار داریم. برنامه ی ما ساخت یک فیلم سه گانه است ما باید منتظر باشیم و ببینیم نسخه اول فیلم چه بازخوردی در بین مردم و منتقدان خواهد داشت. بعد برای دو فیلم بعدی برنامه ریزی خواهیم کرد.

خوب همانطور که انتظار می رفت سه گانه ی این فیلم ساخته خواهد شد. ولی همانطور که مایکل اشاره کرد آنها ابتدا نظرات مردم را بررسی و بعد به تولید فیلم اقدام خواهند کرد. اما خبر بد برای Assassin’s Creed این است که فیلم دقیقا یک هفته بعد از فیلم Rogue One: A Star Wars Story اکران خواهد شد و این یعنی آنها خیلی از بلیط های خود را در مقابل Rogue One: A Star Wars Story از دست خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *