بیاتومگ – فیلم Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003 یک شوک غیر منتظره برای هالیوود بود و در همان سال به عنوان یکی از بهترین فیلم های اکشن سال شناخته شد. جانی دپ (Johnny Depp) در فیلم نقش بسیار عالی یک کاراکتر کمدی/ماجراجو را بازی کرد و همین باعث شد تا او بخاطر نقش کاپیتان جک اسپارو نامزد کسب جایزه ی اسکار شود.

در حالی که به نظر می رسید دیزنی در تولید نسخه ی جدید این سری فیلم یعنی Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales متوقف شده است اما در اوایل همین سال خبر تولید این فیلم اعلام و معلوم شد که اورلاندو بلام (Orlando Bloom) و جفری راش (Geoffrey Rush) دوباره در نقش های خود در فیلم حضور پیدا خواهند کرد. در حال حاضر نیز خبری مبنی بر حضور یک ستاره ی دیگر در فیلم یعنی کِیرا نایتلی (Keira Knightley) منتشر شده است. اما نقش او در فیلم نسبت به حضورهای قبلی او کوتاه تر خواهد بود. ولی ممکن است او در Pirates of the Caribbean 6 حضور پر رنگ تری داشته باشد.

دزدان دریایی کارائیب ۶، هیچ کسی در مورد آینده و این فیلم خبری ندارد ولی ساختن آن زیاد هم دور از ذهن نیست. فیلم Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 2011 به تنهایی توانست فروشی بیش از یک میلیارد دلار داشته باشد و بسیار موفق بود پس کاملا منطقی است که دیزنی این رویه را برای آینده نیز حفظ کند و چند سال بعد دوباره کاپیتان جک اسپارو روی صحنه ای جدید حضور داشته باشد.

خلاصه ی داستان فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales اینگونه است که کاپیتان جک اسپارو به دنبال ماجراجویی جدید است که شبح یک دزد دریایی قاتل به رهبری کاپیتان سالازار که از مثلث شیطان سالم فرار کرده است قصد کشتن تمام دزدان دریایی از جمله کاپیتان اسپارو را دارد و تنها امید جک پیدا کردن نیزه ی خدای دریا است، شیئی افسانه ای که هر کس آنرا در اختیار داشته باشد کنترل تمام دریاها را نیز در دست خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *