بیاتومگ – همه ی ما به خوبی به عملکرد بن افلک در نقش Batman در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice واقف هستیم. بر کسی پوشیده نیست که این فیلم و عملکرد بن مورد پسند منتقدان و طرفداران نبود. اما همه منتظر بازگشت او در فیلم انفرادی خود یعنی The Batman در سال ۲۰۱۸ به عنوان نویسنده، تهیه کننده و بازیگر هستند. اما متاسفانه هر روز خبرها و شایعات ضد و نقیضی از فیلم نامه ی کار به گوش می رسد.

این فیلم نیاز به یک جرقه ی بزرگ برای قرار گرفتن در مسیر درست دارد تا دوباره طرفداران و منتقدان را به سمت خود جلب کند و به نظر می رسد که بن بتواند به خوبی فیلم را در مسیر درست قرار دهد. در مصاحبه ای که با بن از طرف مجله EW شده بود، افلک اظهار کرده بود که پروژه پیشرفت محسوس رو به جلویی ندارد و این مقداری نا امید کننده است. بن اظهارات خود را اینگونه بیان کرده است:

من هنوز در حال کار روی فیلم نامه هستم. اگر فیلم نامه به اندازه ی کافی خوب نباشد من تمایلی برای نویسندگی و یا کارگردانی و حتی تولید فیلم ندارم. من باید مطمئن شوم که فیلم نامه حاوی محتوای شاخص باشد چون سرمایه گذاری برای یک فیلم Batman متوسط به اندازه ی کافی وجود نخواهد داشت.

اگرچه افلک از ارکان اصلی فیلم خواهد بود اما طبق صحبت های او ممکن است حتی این پروژه متوقف شود ولی مطمئنا کمپانی Warner Bros اجازه ی توقف کار را نخواهد داد، آنها بعد از بازخورد منفی که با فیلم Suicide Squad 2016 داشتند به دنبال این هستند تا با افلک یک تجربه ی موفقیت آمیز داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *